Topka má nového šéfa pro Prahu. Starosta z Prahy 12 chce hlavně ukončit spory

29.11.2014 12:25 | Zprávy

Právě dnes se schází pražská organizace TOP 09, aby zvolila nové vedení. To vše poté, co ji opustili bývalý pražský primátor Tomáš Hudeček, předseda pražské organizace Jiří Vávra a bývalý lídr voleb na pražskou radnici v roce 2010 Zdeněk Tůma. Před polednem byl novým šéfem zvolen Jiří Koubek.

Topka má nového šéfa pro Prahu. Starosta z Prahy 12 chce hlavně ukončit spory
Foto: Hans Štembera
Popisek: Politické plakáty v ulicích Prahy. Do termínu voleb zbývá týden

Novým předsedou pražské TOP 09 byl zvolen Jiří Koubek, starosta Prahy 12. Po sporech, které vyústily v odchod dosavadních  nejvyšších špiček pražské organizace, chce obnovit spolupráci mezi vedením strany, pražskou organizací a zastupiteli na magistrátu. Tam má TOP 09 i po odchodech druhý nejpočetnější klub.

TOP 09 se prý nikdy netajila přáním stát se stabilním vůdcem české pravice, a protože v posledních volbách její výsledky byly zklamáním, nyní bude záležet, jaké vedení si zvolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věděl jste, co si domlouval Turek na Slovensku? Okamura čelil ČT

17:35 Věděl jste, co si domlouval Turek na Slovensku? Okamura čelil ČT

Tomio Okamura si klade za jeden z hlavních cílů svého působení v čele Poslanecké sněmovny obnovu přá…