Totální průser, tahle republika končí. Tomáš Peszynski, Pavel Šafr a další plačky nad volebními výsledky

08.10.2016 21:14

Výsledky voleb okomentovali na sociální síti také aktivista pražského majdanu Tomasz Peszynski a Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. Svůj komentář k volbám zveřejnil na serveru Svobodné fórum jeho šéfredaktor Pavel Šafr.

Totální průser, tahle republika končí. Tomáš Peszynski, Pavel Šafr a další plačky nad volebními výsledky
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Pavel Šafr

Podle Peszynského jsou tyto volby „totální průser“. „Vyhrál Babiš, máme na výběr mezi ním, socany, komunisty nebo tak maximálně ODS, Čunek se vrátil. TOP 09 úplně vykrvácela a Okamura je všude pátý a má 5 až 7 % hlasů,“ stýská si Peszynski. Předsedy demokratických stran vyzval, aby s tím začali něco dělat. „Jestli s tím nezačnete něco dělat, tak Česká republika končí,“ varoval.

Naopak Jakub Janda vidí výsledky voleb pozitivně. „V Senátu se z rozumných lidí můžeme těšit na ředitele Keplerova gymnázia Jiřího Růžičku. Z toho mám radost. V druhém kole v klidu doporazí Václava Bělohradského,“ uvedl a pokračoval: „Aleš Sazka Hušák dostal asi jedno procento a skončil i za konspirátorem Danielem Solisem. Martin Konvička získává v Táboře čestné předposlední místo, další národní lídři této partičky se také loučí a zůstávají nevládkami a neziskovkami. Zemanův loutkovodič Martin Nejedlý dostal zhruba tolik hlasů, kolik má Michal Hašek funkcí. Teda měl,“ dodal Janda.

Podle Pavla Šafra do pozice nezpochybnitelného vládce České republiky dovedla Andreje Babiše politika ČSSD. „ČSSD se v době finanční krize postavila proti pravicové vládě nikoli jako konstruktivní opozice, nýbrž jako principiální nepřítel údajně korupčního režimu. Sociálním demokratům se podařilo vykreslit obraz rozkradené země a podnítili lidové antikorupční hnutí. Slabá vláda Petra Nečase neuměla této primitivní legendě o rozkradené zemi čelit a naopak ji svojí neobratností i faktickými skandály přiživila,“ píše Šafr. Poukazuje ale na to, že ČSSD má za sebou přitom naprosto srovnatelnou a možná i vyšší porci nemorálností, jež provázela její někdejší vládu.

„ČSSD si možná v roce 2013 myslela, že bude sklízet bohatou žeň, kterou zasela touto nezodpovědnou politikou. Dnes již místo ní sklízí někdo jiný. Je to Velký Zemědělec Andrej Babiš a Česká republika již pomalu splývá s holdingem Agrofert,“ píše dále Šafr.

Celý text je ZDE

Celý text příspěvku Tomasze Peszynského na jeho facebookovém profilu:

Tak jo , lidi tyhle volby jsou totalní průser.. Vyhrál Babiš, máme na výběr mezi nim, socany, komunisty nebo tak maximálně ODS, Čunek se vrátil.. TOP09 úplně vykrvácela a Okamura je všude pátý a má 5 až 7 % hlasů..

Vážení předsedové demokratických stran..Jestli s tím okamžitě nezačnete něco dělat.. tak Česká republika končí.. Rozumíte? Končí..

To je na emigraci..

A začněte s tím něco dělat.. hned! Dneska..

Celý text příspěvku Jakuba Jandy na jeho facebookovém profilu:

V Senátu se z rozumných lidí můžeme těšit na ředitele Keplerova gymnázia Jiřího Růžičku.

Z toho mám radost. V druhém kole v klidu doporazí Václava Bělohradského.

Aleš Sazka Hušák dostal asi jedno procento a skončil i za konspirátorem Danielem Solisem.

Martin Konvička získává v Taboře čestné předposlední místo, další národní lídři této partičky se také loučí a zůstávají nevládkami a neziskovkami.

Zemanův loutkovodič Martin Nejedlý dostal zhruba tolik hlasů, kolik má Michal Hašek funkcí.

Teda měl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

19:39 Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

Na výstavě Zahrada Čech, kam se premiér Babiš neohlášený zajal podívat minulý pátek, jej pronásledov…