Trans-žena oplodnila v ženské věznici dvě vězeňkyně. Co bude dál, obává se Ivo Valenta

24.07.2022 16:31

Bývalý senátor Ivo Valenta upozorňuje na úskalí v oblasti genderu. Konkrétně se jedná o případ muže, který se prohlásil za trans ženu a v ženské věznici přivedl dvě ženy do jiného stavu. „Vysoká benevolence v genderové politice může vyvolat negativní trend,“ komentuje někdejší člen horní komory genderovou problematiku.

Trans-žena oplodnila v ženské věznici dvě vězeňkyně. Co bude dál, obává se Ivo Valenta
Foto: Synot
Popisek: Ivo Valenta, emeritní slovácký senátor

„To je síla. Vrah, který řekl, že se cítí být ženou, se dostal do ženské věznice, kde oplodnil své spoluvězeňkyně. Asi to s tím cítěním se být ženou nebylo až tak horké. Jak je to možné? Snadno – v New Jersey mohou být od loňského roku odsouzení umístěni do vězení podle pohlaví, které si sami zvolí bez ohledu na to, jaké jim dala příroda do vínku,“ komentuje Valenta americký případ.
 
 
„Tento po fyzické stránce normální muž nechtěl být ve vězení s dalšími chlapy. Tak byl jakožto transgender umístěn mezi ženy. Skončilo to dvěma těhotenstvími spoluvězeňkyň, načež putoval do mužské věznice. Silně ale protestuje. Prý ho tam obtěžují. Tak teď mnozí řeší otázku, kam s ním, aby mu nebyla upírána jeho práva,“ přibližuje jeho příběh.
 
Před podobným trendem důrazně varuje: „Když už pominu fakt, že jde o vraha, který si tu diktuje z mého pohledu naprosto nesmyslné podmínky, jsem přesvědčen o tom, že může vzniknout negativní trend.“
 
Podle jeho slov je to snadno zneužitelné, to je dnes vidět už například na poli sportu: „S vysokou benevolencí v genderové politice totiž bude přibývat osob, které svůj gender budou měnit účelově, což už se dnes objevuje například ve sportu. S tím opravdu nesouhlasím,“ zakončuje Ivo Valenta. 
 
 
Pozn. redakce: 74,925 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy, vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.
Pozn. redakce: 78,921 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Tomáš Jirsa, MBA byl položen dotaz

O Německu si nedělám iluze

Naopak si myslím, že je strůjcem stávající ekonomické krize, ale lze mu vyčítat, že chce svým lidem pomoci? Není spíš smutné, že to nedělají i ostatní? To, že na to nemají je to, co by se mělo řešit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odnesou to chudší, jak odpovídá politice ODS. Stanjurova reforma DPH vyvolává skepsi

20:40 Odnesou to chudší, jak odpovídá politice ODS. Stanjurova reforma DPH vyvolává skepsi

Některé zboží a služby nejspíše podraží kvůli zvýšení DPH. Přesuny do vyšší sazby daně navrhne v úsp…