Trápení Dominika Haška. Pořád nadává. Myslí už jen na jedno

13.09.2021 14:25 | Ze sítí

Tyto volby budou mít celou řadu témat. Pro bývalého hokejového brankáře Dominika Haška je však důležité jen jedno. Babiš, Babiš, Babiš. Aby Andrej Babiš již nebyl premiérem. Je mu jedno, zda bude ČR platit eurem a co se zemí udělá Green Deal z pera EU. Hlavně když nebude Babiš. A pokud někdo Babiše volí, Hašek má pro něj nebo pro ni otázku: „Nestydíte se před svými dětmi?“

Trápení Dominika Haška. Pořád nadává. Myslí už jen na jedno
Foto: Facebook
Popisek: Dominik Hašek

Mezi těmi, kdo burcují občany, aby šli k volbám, je i bývalý hokejový brankář Dominik Hašek. Jednak nabádá, aby si ti, kdo se v období voleb nebudou zdržovat v okolí svého bydliště, už vyřídili tzv. volební papíry, neboli volební průkaz, bez kterého se volit nedá. A pochválil svou přítelkyni, že už si svůj vyřídila.

Proč je to tak důležité? Hašek má podle svých příspěvků totiž jen jeden cíl. Aby Andrej Babiš již nebyl premiérem České republiky. Pro Haška například není důležité, zda se v Česku bude či nebude platit eurem. „Jedno nás spojuje a v tom jsme stoprocentní. A to je společně jako jeden tým porazit ve volbách StBáka a křivě přísahajícího na své děti,“ tvrdí Hašek, evidentně volič SPOLU.

Kromě toho se Dominik Hašek zajímá o psychický stav Andreje Babiše mladšího. A nabádá koalici SPOLU: „Dovolím si maličkost pro každého člena SPOLU. Slova ‚nemůžeme‘ a ‚nechceme‘ (spolupracovat s ANO) vyjadřují malé odhodlání a strach. A na nás, možné voliče, to tak VŽDY působí a bere nám to odhodlání k boji. Prosím vždy ‚nebudeme spolupracovat‘ či ‚nikdy nebudeme spolupracovat‘ s ANO!“

Své záměry a priority potvrdil i včera v reakci na příspěvek ekonoma Lukáše Kovandy, se kterým hluboce nesouhlasí v tvrzení, že koalice nefungují. „Tak to je ta největší kravina, jakou jsem si v poslední době přečetl! Lukáš Kovanda si myslí, že je pro nás podstatnější Green Deal, než nemít v čele země StBáka, křivopřísežníka na své děti, téměř jistě dotačního podvodníka a podobně? Na takové dno jsme neklesli a NEKLESNEME!!!“ prohlásil kategoricky.

Anketa

Věříte průzkumu STEM, že ANO získá ve volbách 32,4 %?

hlasovalo: 61776 lidí
Dominik Hašek také nevěří, že by někdo mohl skutečně z přesvědčení volit Babiše. „Volím ANO je to moje svobodné rozhodnutí. Neurážím ani nehejtuju nikoho, kdo volí jinak. Žiju a miluji svoji zemi stejně jako každý jiný Čech. Tak mi prosím stále nepište, že jsem píča, troll, blbá blondýna, Prchal, že pracuji pro Agrofert... Prostě jen volím jinak,“ ohradila se jedna uživatelka twitteru.

Hašek ji však osočil, že troll je, ale stejně začal s útočnými otázkami. „Vám nevadí, že do čela milující země chcete StBáka, člověka, co křivě přísahal na své děti a téměř jistě kradl dotace a podobně? Opravdu chcete mít takové Vaše děti, když volíte takového lídra (vzor) a nestydíte se před nimi? Opravdu tuto zemi milujete?“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jde o každý den. Válek je zklamaný Vojtěchem. Očkovací plán zveřejněn

14:30 Jde o každý den. Válek je zklamaný Vojtěchem. Očkovací plán zveřejněn

Příští ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) a Anticovid tým budoucí vlády Petra Fialy se s…