Tři snědí imigranti brutálně znásilnili patnáctiletou dívku. Policisté nastoupili do uprchlického centra a proklepli si úplně všechny

17.05.2017 20:04 | Zprávy
autor: pro

Vedle pravděpodobných předčasných voleb věnují rakouská média pozornost obzvlášť brutálnímu znásilnění, kterého se dopustili hned tři migranti najednou na patnáctileté dívce. Pachatele se zatím vypátrat nepodařilo.

Tři snědí imigranti brutálně znásilnili patnáctiletou dívku. Policisté nastoupili do uprchlického centra a proklepli si úplně všechny
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Stany si uprchlíci rozestavili hned na několika ulicích. Tábory migrantů ze Středního východu a z Afriky vyrostly odděleně

Ke znásilnění došlo v uplynulém měsíci v malebném městečku Tulln an der Donau, kterému se někdy přezdívá také „Město růží“. Jak vypověděla teprve patnáctiletá dívka, v pozdních večerních hodinách se vracela z blízké vesnice domů, když ji ve čtvrti Au napadli „tři muži tmavé pleti“ a odtáhli ji do křoví. Tam byla všemi třemi mimořádně trýznivým způsobem opakovaně znásilněna. Dva muži ji vždy drželi a třetí prováděl nedobrovolný sexuální akt.

Nebohé dívce se podařilo v jednu chvíli svým mučedníkům vytrhnout, ale ti ji po krátkém pronásledování opět chytili a pokračovali ve znásilnění. Ačkoli do dnešního dne není známa jejich identita, ze svědectví oběti je zřejmé, že šlo o migranty. Tomu vedle jejich tmavé pleti napovídá i jazyk, kterým spolu hovořili. Dívka si vzpomněla, že podobným jazykem hovořili i migranti, kteří bydlí ve zdejším uprchlickém centru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…