Trump dělá orální sex Vladimiru Putinovi, naznačil moderátor. A strhla se totální bouře

09.05.2017 9:02

Americký televizní moderátor Stephen Colbert se v rámci svého pořadu pustil do Donalda Trumpa, jehož „ústa jsou dobrá pouze jako pouzdro pro Vladimira Putina“. Nyní mu hrozí vyšetřování.

Trump dělá orální sex Vladimiru Putinovi, naznačil moderátor. A strhla se totální bouře
Foto: Facebook D. Trump
Popisek: Donald Trump

Pondělní výstup amerického televizního moderátora Stephena Colberta, který vede na televizní stanici CBS pořad s názvem „The Late Show“, vyvoval bouřlivou reakci na sociálních médiích. Populární televizní moderátor se ve svém více než desetiminutovém výstupu opřel do prezidenta Donalda Trumpa.

Colbert se v rámci svého pondělního pořadu rozhodl reagovat na výroky, které učinil prezident Trump v rozhovoru pro pořad stanice CBS „Face the Nation“. Americký prezident moderátorovi pořadu Johnu Dickersonovi prozradil, že jeho pořad považuje za „fake news“ a nakonec se rozhodl studio opustit ještě před plánovaným koncem rozhovoru. 

„Pane, přitahujete více skinhedů než přípravek na podporu růstu vlasů. Protestuje proti vám více lidí než proti rakovině. Mluvíte jako gorila komunikující pouze znakovou řečí, která byla navíc silně udeřena do hlavy,“ pustil se Colbert do Trumpa, který prý svým chováním urazil jednoho ze členů „CBS rodiny“. 

Anketa

Máte nyní, 9.5.2017, důvěru v Andreje Babiše?

74%
26%
hlasovalo: 10106 lidí

„Jediné, k čemu jsou dobrá vaše ústa, je pouzdro pro Vladimira Putina,“ nebál se Colbert posměšně naznačit orální sex mezi ruským prezidentem a Donaldem Trumpem. 

Právě tento komentář vyvoval bouři emocí na sociálních médiích. Například na americkém Twitteru se začala šířít zpráva s hashtagem #FireColbert. Někteří stoupenci Donalda Trumpa se také domáhají toho, aby ze stanice CBS stáhly největší korporace své reklamní kampaně. Někteří lidé amerického moderátora též obviňují z homofobie. 

„Colbertův homofobní výstup byl odporný, my takové chování nehodláme tolerovat,“ napsal na Twitter předseda Mladých republikánů z Virginia Beach Scott Presler. 

Stejně tak se našlo i mnoho lidí, kteří Colberta podpořili. „Prosím vás… rád bych ho za to pozval na drink,“ napsal na Twitter uživatel @kingofsorrow954.

Vedení televizní stanice se k incidentu doposud nevyjádřilo. Stejnou strategii zjevně zaujal i sám Stephen Colbert a tisková kancelář Bílého domu. 

Dvaapadesátiletý televizní moderátor Stephen Colbert si získal u svých diváků velký úspěch zejména v posledních měsících, kdy se zaměřil na kritiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. 

Populárnímu televiznímu moderátorovi nyní hrozí, že budou jeho výroky vyšetřovány Federální komisí pro komunikace.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: fib

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kostlivec ve skříni Transparency International! Půjčka, dotace? Šlo to pod stůl. Zloděj křičí, chyťte zloděje, směje se žalobě na Babiše strážce tehdejší kauzy

5:10 Kostlivec ve skříni Transparency International! Půjčka, dotace? Šlo to pod stůl. Zloděj křičí, chyťte zloděje, směje se žalobě na Babiše strážce tehdejší kauzy

Třicet milionů korun. Takovou dostala v roce 2001 česká Transparency International (TI ČR) půjčku od…