Trump se prý chystá na Slovensko

1. 5. 2019 18:05

Prezident Spojených států Donald Trump přijede na Slovensko, píše slovenský deník Pravda. Slovenský premiér Peter Pellegrini se v pátek setká s Trumpem v Bílém domě a na návštěvu Slovenska ho pozve.

Trump se prý chystá na Slovensko
Foto: Repro Youtube
Popisek: Donald Trump na konferenci CPAC
reklama

Server slovenského deníku Pravda píše, že 45. prezident USA možná ve druhé polovině roku 2019 dorazí na Slovensko. Novinářům to prý potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. Podrobnosti návštěvy by mohly být domluveny v pátek, kdy se s Trumpem v Bílém domě setká slovenský premiér Peter Pellegrini.

„Pravda má exkluzivní informaci o možném přesném datu návštěvy Trumpa na Slovensku a stejně tak důvod, pro který by mohl přiletět. Podrobnosti se dozvíte v tištěném vydání deníku Pravda zítra (ve čtvrtek 2. května),“ napsal server.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havel pobíhal po Hradě a narovnával obrazy. Jeho asistenta s ručníkem málem zastřelili. A do toho kníže, Rejžek, Žantovský a „dobrá víla“, náhrada za Olgu

10:58 Havel pobíhal po Hradě a narovnával obrazy. Jeho asistenta s ručníkem málem zastřelili. A do toho kníže, Rejžek, Žantovský a „dobrá víla“, náhrada za Olgu

VZPOMÍNKY A PERLY Říkali si „pytel blech“ a tvořili nejspíš nejkurioznější politický štáb českých dě…