Trump zastavil finanční pomoc třem středoamerickým státům. Proudí z nich moc migrantů

30.03.2019 20:18 | Zprávy
autor: nab

Bílý dům zastavil přímou finanční pomoc třem středoamerickým státům, z nichž do Spojených států amerických proudí největší množství migrantů. Ministerstvo zahraničí uvedlo, že zastavuje platby Salvadoru, Guatemale a Hondurasu za roky 2017 až 2018.

Trump zastavil finanční pomoc třem středoamerickým státům. Proudí z nich moc migrantů
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Donald Trump

Na velké množství migrantů, kteří po tisících směřují přes Mexiko severním směrem k hranicím Spojených států, prezident Donald Trump opakovaně poukazuje. Objem nelegální migrace do USA stále strmě roste. Ochranu hranic před migranty proto šéf Bílého domu povýšil na hlavní bod svého politického programu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kdybych vzal těch půl miliardy...“ Postavit Krtkův svět nakonec není trestné

21:05 „Kdybych vzal těch půl miliardy...“ Postavit Krtkův svět nakonec není trestné

Majitel zábavního parku Krtkův svět Josef Roušal při jeho budování a provozování nespáchal trestný č…