Tuhne krev: Poslanec Volný k Notre-Dame

16.04.2019 11:01

K požáru katedrály Notre-Dame se na svém facebookovém profilu vyjádřil poslanec (dříve SPD), nyní předseda hnutí JAP Lubomír Volný. „V nepřirozeně islamizované Francii registrují ročně stovky útoků na kostely, raketově roste antisemitismus a těsně před Velikonocemi na popel shoří jeden ze symbolů křesťanské historie Francie,“ zmínil Volný.

Tuhne krev: Poslanec Volný k Notre-Dame
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný
reklama

Anketa

Vadilo by vám, kdyby Zeman v přítomnosti Čaputové kouřil?

21%
79%
hlasovalo: 6822 lidí
„Plameny ještě nepřestaly devastovat historický svatostánek kdysi hrdé země a její úřady již mají jasno, že se jedná o nehodu Já tedy ne. Nebudu světu pokrytecky lhát,“ zdůraznil ve svých slovech Volný.

„Katastrofu takovýchto rozměrů, při použití restaurátorských a bezpečnostních norem na úrovni 21.století považuji v technologicky vyspělé zemi jako je Francie, za prakticky nemožnou a načasování na Velikonoce za plánované.

Tento požár nepovažuji a nikdy nebudu považovat za nic jiného, než plánovaný útok těch, kteří již stovky let nenávidí evropskou svobodu, demokracii i křesťanství. Nevěřím, že francouzské úřady, vzhledem k rozsáhlé islamizaci země, budou mít odvahu pátrat po pravdě a předpokládám snahu o zamaskování, popření i likvidaci jakýchkoliv indicií i konkrétních důkazů svědčících o opaku ve jménu ‚politické korektnosti‘, strachu z pravdy a strachu z muslimské populace,“ sdělil Volný.

Závěrem pak vyjádřil svůj soucit s francouzským národem, který je dle jeho názoru nepochybně pod útokem sil, jež se jej snaží zničit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nevylučuji, nepotvrzuji. Miroslava Němcová ještě neví, zda chce nahradit Zemana

21:36 Nevylučuji, nepotvrzuji. Miroslava Němcová ještě neví, zda chce nahradit Zemana

Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová, jež je v současné době poslankyní ODS, bud…