Tvrzení znalce temných nitek: Kandidát lidovců, exšéf ÚSTR, se kamarádí s teroristy

17.09.2013 10:10

Český vědec a znalec temného zákulisí Daniel Solis přináší zásadní tvrzení o aktivitách lídra pražské kandidátky KDU-ČSL Daniela Hermana, bývalého ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů. Někdejší mluvčí biskupů a šéf protitotalitního ústavu prý čile komunikoval se zástupci organizace íránského exilu, která má na svědomí tisíce mrtvých a významně se angažuje v současných aktivitách proti Íránu a Sýrii.

Tvrzení znalce temných nitek: Kandidát lidovců, exšéf ÚSTR, se kamarádí s teroristy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ředitel ÚSTR Daniel Herman
reklama

Anketa

Kterou stranu budete volit? Ptáme se mezi 16.- 22. zářím

19%
20%
5%
5%
1%
hlasovalo: 176656 lidí

Podle textu, který Solis umístil na svůj profil na ParlamentníListy.cz, je skutečně do nebe volající, že si KDU-ČSL dovolila jako lídra své kandidátky v hlavním městě navrhnout lobbistu mezinárodní teroristické organizace. Daniel Herman má být spojen s organizací Lidoví mudžahedíni a čile si korespondovat s jejím představitelem, jistým Taherem.

V korespondenci se mimo jiné objevují jeho slova: „Cítím se vašemu lidu velmi blízký“. Herman se podle Solise již v minulosti prezentoval jako válečný štváč, když v roce 1999 jako mluvčí České biskupské konference podporoval nálety spojenců na Jugoslávii.

Celý text Daniela Solise ZDE

Nyní již podle Solise katolický duchovní nepodporuje albánské muslimy, ale pro změnu íránskou islámsko-marxistickou organizaci, která má mít podle íránských vládních zdrojů na svědomí smrt více než sedmnácti tisíc lidí. Jedná se o organizaci, která již v sedmdesátých letech organizovala teroristické útoky na cíle v Íránu, ale i v Iráku a rovněž v Americe a Evropě. V osmdesátých letech organizace ovládla exilovou Národní radu íránského odporu, ve které prosazuje své cíle politicky.

Podle Solise byla tato organizace od roku 1997 na seznamu teroristických organizací USA, v roce 2002 ji na seznam teroristů zařadila i EU. Vloni ji však ministryně Hillary Clintonová z černé listiny vyškrtla. Ozbrojené jednotky MEK, vykonávající v Iráku a Íránu řadu paravojenských aktivit, přitom mají být cvičeny v USA a pracovat pod pohledem amerických a britských tajných služeb. V poslední době má být hlavní aktivitou organizace lobbování za válku s Íránem, po které by v zemi zřídila loutkový režim.

Daniel Herman se ještě jako ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů měl pokusit domluvit vůdkyni organizace Maryam Radžaví oficiální audienci u kardinála Dominika Duky. Za takto významné služby prý íránští exiloví marxisté dobře platí. Podle Solise je tedy otázkou, kdo vlastně financuje Hermanovi a celé KDU-ČSL jejich kampaň se slunečnicemi.    


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

9:08 Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

Hnutí Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí), které bojuje za ochranu, o sobě dalo opět vědět…