„ÚOHS vydal nařízení předběžného opatření v této věci, neboť úřadu vznikla pochybnost o zákonnosti postupu zadavatele,“ uvedl Rafaj. Dodal, že finální rozhodnutí antimonopolní úřad zatím nevydal.
„Pro nás to znamená zdržení celého projektu. Především nebudeme moci pořídit například navigaci pro noční létání. Ale rozhodně chceme v provozu nadále pokračovat v současném režimu,“ řekla ČTK mluvčí letiště Martina Vodičková.
Pokud Hochtief u ÚOHS nakonec nezvítězí, tak letiště u Českých Budějovic dostaví společnosti Geosan Group a Habau CZ. Vítěze výběrového řízení schválila už rada Jihočeského kraje.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Střet zájmů
Dobrý den, myslíte, že vzhledem k tomu, jak dopadly volby, že lidem vadí Babišův střet zájmů? Jak si vysvětlujete, že to dle výsledku voleb je většině lidí jedno?
Další články z rubriky
13:21 Demonstrantům proti Turkovi museli předem určit, co mají křičet
„Příroda tu křičí s náma, do pr*ele s motorama.“ Dnes se na náměstí Jana Palacha odehrál protest pro…


