US fašisti, prokleté neziskovky. My české ženy se těm úchylákům a vrahům postavíme, slibuje komunální politička z Ostravy

14.02.2016 19:53

V reakci na hrozící příval migrantů do naší země vznikla s celorepublikovou působností Národní domobrana. Jednou z jejích zakladatelů je i bývalá kandidátka na primátorku Ostravy Nela Lisková.

US fašisti, prokleté neziskovky. My české ženy se těm úchylákům a vrahům postavíme, slibuje komunální politička z Ostravy
Foto: (archiv Nela Lisková)
Popisek: Nela Lisková, bývalá kandidátka na primátorku Ostravy

Nedávná slova ministra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) ve smyslu „abychom se my české ženy podvolily muslimským imigrantům v rámci navýšení populace“ prý přiměla k akci české ženy, které se Liskové ve stovkách ozývají s tím, že se cítí být chováním nejen pana Bělobrádka, ale celé naší vlády dotčeny.

Celý text je ZDE

Podle Liskové je to pochopitelné, protože právě ženy jsou hlavním terčem v této „šílené válce“. Tu podle ní rozpoutala americká administrativa proti „kultivované a ekonomicky silné Evropě“.

Nesmíme dovolit zločincům z naší vlády, aby nás předhodili muslimským špinavcům

Lisková odmítá nabízející se názor, že je feministka. „Vždy mě potěší, když se setkám s muži, kteří jsou opravdovými chlapy a umožní nám ženám býti ženami. Ovšem právě my ženy jsme pilířem společnosti, nositelkami života a tudíž pro společnost nepostradatelné. Právě proto je nezbytné, abychom si zachovaly svou hrdost a nedovolily jsme psychicky nemocným, uplaceným kriminálním zločincům z naši vlády, aby nás ženy předhodili jako oběti v první linii pro potěšení muslimským infikovaným, a nejen virem HIV nakaženým, špinavcům z arabských zemí,“ uvedla Lisková.

Tito „špinavci“, jak je Lisková označuje, a přidává k nim přídomek „primitivní“, prý přijeli na příkaz a dle plánů USA, Saúdské Arábie, Německa a Turecka. A to s cílem vyvraždit a ekonomicky zlikvidovat Evropu, aby ji následně totálně zničenou mohli „US fašisti, pod maskou dobročinnosti, zachraňovat“.

USA se snaží Zemana dehonestovat prostřednictvím neziskovek

Názorně je to prý vidět na případu českého prezidenta Miloše Zemana, který administrativě USA zastoupené v naši zemi velvyslancem Andrewem Schapirem „svými vlasteneckými postoji leží hodně v žaludku“.

Proto se snaží českého prezidenta veřejně dehonestovat, především prostřednictvím podle Liskové „prokletých“ neziskovek. Ty prý USA štědře v naší zemi sponzorují za účelem provádění veškeré špinavé práce.

Evropa je odepsána

Lisková rovněž uvádí, že je uzavřen pakt mezi Německem a Tureckem, přičemž nás prý naše vláda „sprostě zaprodala“. „Není to tak, že by v Evropě válka hrozila, válka v Evropě je stvrzena, podepsána a Evropa odepsána!“ tvrdí Lisková.

Odmítá se spoléhat na to, že se to nějak samo vyřeší. Proto byla založena celorepubliková Národní domobrana, která má za cíl stát se plnohodnotným partnerem bezpečnostních složek. „A v případě potřeby v počtu alespoň 2 milionů lidí organizovaně bránit sebe, své blízké a naši vlast,“ dodává Lisková s tím, že ženy například mohou být zdravotnicemi, hlídat děti mladším ženám, které budou v noci na hlídce, vařit pro ty, kteří budou aktivně bránit naši vlast nebo organizovat a zajišťovat v součinnosti s koordinací nejrůznější věci.

Během několika týdnů vpadne do Evropy půl milionu muslimských teroristů

Závěrem Lisková varovala, že naše vláda nám ochranu života, zdraví a majetku nikdy nezajistí, protože pracuje pro „našeho úhlavního nepřítele“ a půjde tvrdě proti domobraně. „Brzy nastane opravdový masakr a my se musíme připravit a organizovaně mu čelit. Do Evropy bude během několika týdnů vpuštěno dalších 500 000 muslimských teroristů, toto veřejně potvrdil maďarský premiér a vlastenec Orbán!“ upozornila.

Máme se také zamyslet nad tím, proč jsou běženci umisťováni do menších obcí a v objektech, které jsou umístěny v blízkosti škol, školek, zdravotnických a sociálních zařízení. „Odpověď je snadná, protože se pohybují kolem malých dětí, které jsou snadným cílem. A v případě, že ublíží dítěti, vzbouří se rodiče a začne to pravé peklo, na které naše vláda dle svých plánů čeká. Začne občanská válka, zabíjení, odebírání dětí od rodin a perzekuce nás rodičů, nikoli muslimských úchyláků a vrahů,“ dodává Lisková závěrem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

22:08 Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně r…