Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Německá sociální demokracie má stranický sjezd v Berlíně. Delegáti a delegátky budou mimo jiné řešit otázku, zda má smysl vstupovat znovu do koalice s dosavadní německou kancléřkou Angelou Merkelovou (CDU). To však není jediné téma, kterým se němečtí sociální demokraté zabývají. Předseda strany Martin Schulz také jasně řekl, že by chtěl z EU udělat federaci. Pokud se to některým členům společenství nelíbí, můžou být z EU vykopnuti.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?
DENÍK POSLANKYNĚ „Vydržela jsem asi jednu třetinu.“ Poslankyně Gabriela Sedláčková (Motoristé sobě) …