Ústí nad Labem bude mít primátora z řad Babišova hnutí

23.10.2014 9:12

Primátorem Ústí nad Labem bude následující čtyři roky Josef Zikmund z hnutí ANO. Dohodlo se na tom vítězné ANO se sdružením PRO! Ústí, které vytvoří koalici. V sedmatřicetičlenném zastupitelstvu budou mít většinu dvaceti mandátů. ČTK to za koaliční subjekty řekla Veronika Vendlová. Zikmund vystřídá dosavadního primátora z ČSSD Víta Mandíka.

Ústí nad Labem bude mít primátora z řad Babišova hnutí
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Zikmund se narodil 15. března 1950. Vystudoval obor elektronické počítače na ČVUT v Praze. Celý profesní život pracoval ve společnosti Severočeská plynárenská - nejprve jako programátor, vedoucí výpočetního střediska a po listopadu 1989 jako personální ředitel. Je nestraníkem, v komunálních volbách byl lídrem kandidátky hnutí ANO. Je ženatý, má dva syny. Až do svých 38 let hrál aktivně házenou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…