Už to leze ven: „Sportovci z Holandska“ nebyli možná ani z Holandska, ani sportovci. Nýbrž...

25.04.2018 13:01

Deník Právo získal bližší informace o rabiátech, kteří o víkendu v centru Prahy brutálně ztloukli číšníka. V minulosti pracovali jako policisté, osobní trenéři a tak podobně. V Íránu. Jeden z mužů pocházel z Maroka.

Už to leze ven: „Sportovci z Holandska“ nebyli možná ani z Holandska, ani sportovci. Nýbrž...
Foto: Repro Youtube
Popisek: Cizinci kopou do pražského číšníka

Sedm cizinců ztlouklo v sobotu v centru Prahy číšníka tak, že skončil v nemocnici a musel prodělat operaci hlavy. Zdá se, že někteří návštěvníci českého hlavního města si kopání do číšníka s gustem užívali, zatímco někteří další své kolegy mírnili. Není jasné, zda íránský policista byl jeden z útočníků, nebo patřil mezi tu část „sedmičky“, která kolegy krotila. Další cizinec pochází podle nizozemských médií z Maroka. Právě on má prý ženu a dvě děti. Prozrazuje to sám na sebe na sociální síti Facebook.

Další z mužů o sobě na sociální síti mluví jako o osobním trenérovi, který rád rozvíjí svou sílu. „Jsem bývalý powerlifter (sportovec věnující se silovému trojboji – pozn. red.) a současný nadšenec síly. Vždy se snažím najít nové a inovativní způsoby ke zvyšování síly a svalů,“ popisuje na svých webových stránkách trenér.

Do Prahy přicestovali jako turisté s holandskými pasy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

15:34 Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

Koronavirus v Číně zahubil už 41 lidí a bohužel se šíří po kontinentech. Nakažené občany hlásí vlády…