"Vzhledem k počtu uskupení, která se dostala do zastupitelstva, a navíc prakticky remíze dvou nejsilnějších stran, byla letošní povolební vyjednávání nejsložitější ze všech, která jsem zažil," uvedl Chlupáč, jenž bude starostou Litoměřic již čtvrté volební období v řadě.
ODS bude podle koaliční dohody patřit i pozice prvního místostarosty, další obsadí ČSSD a Sport a Zdraví. V radě by měli dále zasednout dva zástupci ODS a po jednom z ČSSD, TOP 09 a Severočechů. První zasedání nového zastupitelstva by se mělo uskutečnit 4. listopadu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


