V Praze se bude diskutovat o uprchlících a humanitární pomoci

23.10.2015 6:23 | Zprávy
autor: čtk, mp

V Praze dnes budou zástupci humanitárních organizací, akademici a odborníci diskutovat o pomoci uprchlíkům nebo humanitárních aktivitách v krizových oblastech. Při Humanitárním kongresu v Národní technické knihovně chtějí hledat odpověď na otázku, jak by se dala rostoucí potřeba humanitární pomoci zvládnout.

V Praze se bude diskutovat o uprchlících a humanitární pomoci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled do Nuslí

Na programu je po celý den řada diskusí, kterých se zúčastní tuzemští i zahraniční odborníci. Zaměří se například na humanitární souvislosti současné uprchlické krize a roli, jakou při ní hrají humanitární organizace. Také se budou věnovat otázce zemí a typu krizí, které má veřejnost tendence opomíjet, bezpečnosti humanitárních pracovníků nebo možnosti vyjednávání s extremistickými organizacemi. Zvláštní diskuse bude věnována situaci na Ukrajině, v Sýrii a Iráku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Havel s nimi spolupracoval.“ Zeman či Klausův kancléř o sudetských Němcích

4:46 „Havel s nimi spolupracoval.“ Zeman či Klausův kancléř o sudetských Němcích

Čeští zrádci a kolaboranti zvou do Brna potomky odsunutých Němců, kteří vraždili naše předky. S tímt…