V noci je v mém domě někdo cizí a já se nesmím bránit?! A až se migrantům zalíbí soukromý dům, auto a vezmou si ho... Generálmajor Blaško tvrdě účtuje

27.01.2017 11:40 | Zprávy
autor: vam

Nad ustanovením zákona o přiměřené sebeobraně se zamýšlí generálmajor ve výslužbě, krajský zastupitel Hynek Blaško (SPO).

V noci je v mém domě někdo cizí a já se nesmím bránit?! A až se migrantům zalíbí soukromý dům, auto a vezmou si ho... Generálmajor Blaško tvrdě účtuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško

„Kdy konečně z našeho právního řádu zmizí pojem přiměřená obrana a bude nahrazen paragrafem, který vymezí, že veškeré důsledky útoku, narušení soukromí, soukromého majetku ponese ten, kdo zaútočil, vloupal se a kradl?“ ptá se Blaško.

  • Celý text je ZDE

Poukazuje na to, že drtivá většina občanů tohoto státu je poctivá a zákonů dbalá. „Tak proč mají být neustále v nevýhodě oproti těm, kterým je jedno, že dotyčný vše, co má, neukradl, ale to, co má, je mnohdy výsledkem celoživotní dřiny a odříkání? Podle vás politiků se má nechat okrást, a ne svoje bránit?“ ptá se dále Blaško.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Macinka

Budete jednat s Macinkou o jeho sms prezidentovi? Co na ně říkáte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

80 000 lidí? Na akci Milionu chvilek toho nesedí víc

8:00 80 000 lidí? Na akci Milionu chvilek toho nesedí víc

80 tisíc až 90 tisíc lidí na podporu Petra Pavla, tvrdí organizátoři nedělních protestů z Milionu ch…