VIDEO Babiš vysvětlil, jak tato vláda pomáhá babičkám a dědečkům. I s obrázky

17. 5. 2018 10:10

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) zveřejnil na svém facebookovém profilu video o tom, jak se jeho vláda rozhodla investovat. „Tak jako žádná jiná v historii této země,“ nechal se slyšet Babiš s tím, že investuje do občanů, do rodičů, do dětí, do kvality životů.

VIDEO Babiš vysvětlil, jak tato vláda pomáhá babičkám a dědečkům. I s obrázky
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Andrej Babiš a hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák na setkání členů vlády v demisi s občany v Třinci

„Proto navyšujeme důchody až o 918 Kč měsíčně, čili až o 11.016 Kč ročně. A seniorům nad 85 let přidáme dokonce 1000 Kč měsíčně. Je to nejvyšší meziroční navýšení důchodů v historii České republiky,“ zmínil Babiš.

„Díky za váš čas a podporu. Makáme a investujeme energii tam, kde je to nejdůležitější,“ sdělil také Babiš. „Do našich rodičů a prarodičů. Protože si zaslouží důchod užít. Všem důchodcům snížíme jízdné o 75 procent, zajistíme levnější léky a navýšíme důchody až o 918 korun za měsíčně. To je 11.016 korun ročně. A seniorům nad 85 let přidáme rovných tisíc korun,“ zní ve videu.

„Babičky a dědečkové si to zaslouží, protože našim dětem předávají zkušenosti a dovednosti, které jako rodičové nestíháme nebo neovládáme. Naší povinností je jim vytvářet takové podmínky, aby si mohli podzim života užít,“ zakončil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázali

22:01 Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázali

Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov, pozval do vysílání hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka.…