VIDEO Babišův poslanec si prozpěvuje na ulici. Podívejte se

25. 9. 2014 9:08

„Ano, ano, ano, i ve Slaném bude líp, jenom tady musíme trochu uklidit.“ Nejen tímto refrénem, ale celou předvolební písní ohromuje poslanec hnutí ANO a bývalý televizní moderátor Stanislav Berkovec, pocházející právě ze středočeského města.

VIDEO Babišův poslanec si prozpěvuje na ulici. Podívejte se
Foto: Archiv SB
Popisek: Stanislav Berkovec

Za doprovodu kytary poslanec slibuje například „levnější vytápění, na úřadě zastání“, přičemž téma vytápění ilustruje sezením u ohníčku. V podobném duchu jeho veršovaný program pokračuje.

Můžeme jej vidět například na místním náměstí, kterak v pokleku zpívá seniorce slib „na náměstí lavičky pro ty naše babičky“. Dále slibuje třeba „policii pro občany, žádný černý klany“, nebo postavení severního obchvatu města.

Neváhá tepat i zlořády dosavadního vedení města verši kalibru „parkovací dům je výsměch zákonům“. I na to má však recept, zcela v duchu hnutí ANO: „Kostlivce ve skříni vysypem do zimy." Rovnou pak odpoví i případným kritikům Babišova hnutí.

„Sliby nejsou na vodě, nic nenecháme náhodě,“ ujišťuje kandidát Berkovec, stojící vysvlečený do půli těla ve vodě v místní kašně.

Předvolební píseň pak zakončuje úderným čtyřverším. „Ty, ty, ty, ty, ty, ty, kdo to bude platiti? Já i ty, já i ty, my to budem platiti,“ zpívá kandidát hnutí ANO v pestrobarevné košili a kolemjdoucího občana tím okouzlí tak, že mu do klobouku hodí stokorunovou bankovku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pražská ČSSD tajně volila Pocheho do výkonného výboru. A Hamáček ho rozmáčkl, až to cáklo

13:55 Pražská ČSSD tajně volila Pocheho do výkonného výboru. A Hamáček ho rozmáčkl, až to cáklo

Současný šéf ČSSD Jan Hamáček dostal nominaci na předsedu strany v krajích, kde se to čekalo, napřík…