VIDEO CNN už úplně zešílela. Zavražděte Trumpa i všechny ostatní a u moci zůstane Obama, říká zcela vážně

20.01.2017 10:03

Americká zpravodajská stanice CNN zašla v odporu vůči Trumpovi hodně daleko, píše server britského deníku Daily Mail. Stanice totiž spekuluje, kdo všechno by musel zemřít, aby se moci ujal Obama nebo někdo jemu názorově podobný. Na prvním místě by musel zemřít nastupující americký prezident Donald Trump a jako druhý jeho viceprezident Mike Pence.

VIDEO CNN už úplně zešílela. Zavražděte Trumpa i všechny ostatní a u moci zůstane Obama, říká zcela vážně
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Britský bulvár tvrdí, že mnozí diváci zpravodajské stanice CNN zuří, neboť mají za to, že podněcuje k násilí. V krajním případě dokonce k zavraždění nastupujícího prezidenta Donalda Trumpa. Ostrá slova na adresu novinářů padla poté, co světlo světa spatřil titulek „Katastrofa může udržet člena Obamova kabinetu v Oválné pracovně“.

Muselo by však jít o opravdu velikou katastrofu, protože by při ní musel zemřít Trump, jeho viceprezident Pence a představitelé Kongresu. K tomu by teoreticky mohlo dojít během hypotetického útoku na washingtonský Kapitol, před kterým bude Trump skládat přísahu.

Celý článek v angličtině najdete zde

Diváci dávají na sociálních sítích najevo, že se jim přístup CNN k Trumpovi ani trochu nelíbí. Na druhé straně se tomu lidé ani moc nediví, protože CNN v předvolební kampani stranila Hillary Clintonové. Ale spekulovat o tom, kdo všechno by musel zemřít, aby u moci zůstal některý z Obamových kolegů, považují mnozí občané účastnící se diskusí na sociálních sítích za nechutné, odporné a děsivé.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vojtěchu, vraťte diplom. Znásilňování práva, stále dokola. Pánové nahoře nás záměrně udržují ve strachu, myslí si advokátka Zwyrtek Hamplová

20:25 Vojtěchu, vraťte diplom. Znásilňování práva, stále dokola. Pánové nahoře nás záměrně udržují ve strachu, myslí si advokátka Zwyrtek Hamplová

„Nedej bože, to tvoří po večerech sami?“ Známá a oceňovaná advokátka Jana Zwyrtek Hamplová kroutí hl…