VIDEO Hajzlové, dementi! Pavel Novotný předložil svůj politický program

27.11.2018 11:05

Pavel Novotný, dříve bulvární novinář a po komunálních volbách starosta Řeporyjí, dal rozhovor Filipu Nesládkovi. V rozhovoru zmínil své úspěchy v dělání pořádku v Řeporyjích, jak plánuje úřad otevřít lidem a také jaký podíl měly seriály na jeho zvolení. „Ty dementy, provozovatele těch ubytoven, vyženu, pochytám ty hajzly, ty černý skládky, ty sprejery už jsem pořešil, to ani nemůžu říct, jak jsem pořešil,“ nepáral se s rozhovorem syn známého baviče. Celý záznam je možné zhlédnout na YouTube.

VIDEO Hajzlové, dementi! Pavel Novotný předložil svůj politický program
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

Rozhovor začal sondou v hospodě U Žbánků v pražských Řeporyjích. Jednoho z místních se Filip Nesládek ptal, zda volil Pavla Novotného ve volbách. „Já jsem nebyl u voleb, protože jsem se ožral a zaspal,“ vysvětloval muž. „Do poslední chvíle říkal, že neví, jestli mě bude volit, že jsem ho lidsky zklamal, takový ty kamarádi, co ti vždycky pomůžou, ty vole,“ komentoval to Novotný. „Já tady musel SENIORY uprosit, ty vole, seniory, protože kamarádi se na mě vysrali. No nic, dobrý,“ zakončil svou tirádu Novotný. Další muž už Pavla Novotného volil.

Anketa

Obáváte se vypuknutí 3. světové války?

hlasovalo: 7468 lidí

Nesládek chtěl Novotného představit, ale ten mu do toho hned skočil se sebevědomým: „Mě nemusíš představovat, prosim tě, oni ví, kdo jsem. Sebe představ,“ vyzval Nesládka. Sám sebe Novotný označil za playboye, Nesládek ho ještě vylíčil jako legendu Streamu, bývalého bulvárního novináře, hráče pokeru, skalního slávistu, protekčního fracka, otce a současně starostu Řeporyjí. „Neříkej bulvární novinář, řekni novinář,“ ohradil se ještě Novotný, že když už, tak byl král bulváru, a teď je král bulváru na odpočinku. A ještě vyčetl Nesládkovi, že zapomenul zmínit, jaký je krasavec. „Jsem hezkej kluk, no,“ prohlásil o sobě král bulváru a častý prezentátor své zadnice.

Zmínil jeden ze svých úkonů jako starosta – sám sobě pronajal hrob. Ukázal smlouvu, na které je podpepsán na obou stranách s komentářem: „Je to neuvěřitelný, potom, co jsem tady kritizoval jednoho zastupitele, že sám sobě pronajímá budovu, tak jsem po týdnu ve funkci sám sobě pronajal hrob.“ S hrobem prý chtěl dělat „nějakou recesi“, ale pak si prý uvědomil, že je starosta. Nesládek se ho ptal, zda to není rouhání, ale Novotný opáčil, že koupit si a zachránit hrob, který je 10 let opuštěný, určitě rouhání není. Potvrdil, že myslí na budoucnost: „Kdybych umřel, tak mám tady hrob v Řeporyjích. A já si krásně připravim, upravim, prostě ho pochystám, protože jednou budu mrtvý úspěšný starosta a je potřeba, aby to bylo vidět.“ Dodal, že se smál Františku Ringo Čechovi, když si koupil hrob a jezdil se na něj dívat, a nyní si ho pořídil také. „Ten hrob mě vyšel na 1 400 korun na deset let a tisíc korun jako hrobníkovi, což je 2 405 korun, a von je hrozně hezkej,“ doplnil ještě Pavel Novotný.

Fotogalerie: - Paříž bez uprchlíků

Kolem stanice metra Stalingrad v Paříži se soustře...
Kolem stanice metra Stalingrad v Paříži se soustře...
Do části Paříže, která byla v obležení migrantů, s...
Kolem stanice metra Stalingrad v Paříži se soustře...
 Do části Paříže, která byla v obležení migrantů, ...
Kolem stanice metra Stalingrad v Paříži se soustře...

Své další plány do budoucna vidí tak, že starostou bude 8 až 12 let. „My jsme tady teďka sebrali sedlákům trůn po 500 letech a už ho nikdy nevrátíme,“ řekl Novotný. Po konci svého angažmá chce prý dynasticky přenechat „trůn“ sestře nebo dceři jako v seriálu Game of Thrones. „Ty jseš hodně na ty seriály, co?“ ptal se ho moderátor. Novotný tvrdil, že díky seriálu House of Cards je starosta. „Určitě 30–40 % na tom má,“ odhadl podíl seriálu na svém úspěchu. Prý postupoval stejně jako postava v seriálu, když diskreditoval své soupeře v tisku. Prý mu také pomohlo, že mu zakázali publikovat v místním deníku, takže měl punc zakázaného autora, a pak chodil s letáky a slibem, že udělá pořádek. A tvrdí, že v Řeporyjích vědí, jaký je doopravdy.

„Já si teďka vylepšuju mediální obraz, podívej se, Kristelová jde dolů, já jdu nahoru,“ tvrdí starosta a dodává: „Zatímco do tý doby (než byl starostou) chápali, že jsem chytrej kluk, jenom inteligenti, tak teďka, když jsem starosta, tak to chápou i průměrně inteligentní lidi, že to není normální, že mě zvolili, že neni možný, aby 5 000 lidí volilo úplnýho debila. No, kreténi a hovada netušej pořád.“

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Novotný také prohlásil, že je nejserióznější starosta v Praze. „Tady z toho udělám úřad, který slouží lidem. Já jsem to nechal otevřít i ve čtvrtek, tady s Pirátama z toho uděláme transparentní radnici, která bude servisní organizací pro ty lidi tady. A udělám tady pořádek. Ty dementy, provozovatele těch ubytoven, vyženu, pochytám ty hajzly, ty černý skládky, ty sprejery už jsem pořešil, to ani nemůžu říct, jak jsem pořešil,“ zmínil své úspěchy. Zjistil prý, že senioři, kteří ho volili, mají rádi pořádek, a proto volili Babiše, tak udělá v Řeporyjích pořádek. „Takže trávu před hospodou už nehulíš?“ zeptal se moderátor. „Před hospodou už ne,“ odpověděl Novotný.

Došlo i na otázku uprchlíků a Novotného slib, že by se o 4 migranty postaral. Teď tvrdil, že by jim splnil jejich přání a odvezl je do Německa. „Předstíral bych, že jedu na poker do Rozvadova, a odvez bych je do Německa,“ tvrdí starosta Řeporyj s tím, že uprchlíci v Čechách žít nechtějí. „Ty by se posrali štěstím,“ odhadoval reakci migrantů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

22:11 Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

Novinářce Lucii Groene Odkolek ruply nervy nad facebookovým výlevem senátora Davida Smoljaka (STAN),…