„Toskánsko, Itálie. Na ulici pražil kočku ilegální imigrant. Hrozný, krutý čin, který nás všechny šokoval. Levičácká politika ničí nejkrásnější zemi na světě. Ale nevzdáme se,“ napsal otřesený Salvini ke sdílenému videu, v němž migrant upálil kočku, kterou měl v plánu sníst. Záznam má aktuálně více než 52 tisíc zhlédnutí.
Hroznému činu přihlíželi i kolemjoducí lidé, někteří z nich jej natočili na svůj telefon. Jedna z žen například na migranta křičela: „Kočky se nejedí. V naší zemi se kočky nejedí,“ snažila se hořícímu zvířeti zachránit život. Muž přesto držel zvíře dál nad rozdělaným ohněm a pálil jej dál, jako by se nic nedělo.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nab