VIDEO Jan Hamáček si zkusil práci rukama

21.12.2018 21:21

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček se na svém twitteru pochlubil, tím, že odpracoval část noční směny na České poště v třídírně Malešice. „Odpracoval jsem část noční směny na České poště v třídírně Malešice. Vyzkoušel jsem si osobně práci pošťáků v těžkém předvánočním období. Velmi si jejich práce a nasazení vážím,“ uvedl následně v příspěvku na svém profilu. Původně chtěl zvládnout celou směnu, ale to se nepodařilo. Diváci jej poté v nadsázce vyzvali, aby si zkusil směnu v jedné z firem Andreje Babiše.

VIDEO Jan Hamáček si zkusil práci rukama
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček
reklama

Jan Hamáček svůj tweet doplnil i o krátké video, ve kterém vysvětluje, jak se do třídírny v Malešicích dostal. Video s celou anabází sdílel oficiální YouTube účet Ministerstva vnitra ČR.

„Já jsem chtěl před Vánoci podpořit pracovníky České pošty, protože vím, že ten předvánoční čas je opravdu záběr, koneckonců to vidíte tady sami, jak to tady frčí, takže jsem chtěl je podpořit, chtěl jsem si taky na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je pracovat v třídírně zásilek, takže jsme se dohodli s vedením pošty, že si tu jeden večer takhle odpracuji; a to je ten důvod,“ vysvětluje ministr vnitra Jan Hamáček ve videu.

Foto: Repro YouTube