VIDEO „Jsme Češi. Nevzdáme se. Nikdy!“ Střelecký instruktor posílá důležitý vzkaz Bruselu a celému světu

25. 2. 2017 16:55

Dva čeští majitelé zbraní se rozhodli vyslat poselství celému světu. Nehodlají prý Evropské unii dovolit, aby ohrožovala jejich bezpečnost. Přesně k tomu se údajně Brusel chystá, když nesmyslně zpřísňuje podmínky pro legální držení zbraní. EU tím prý jen nahrává teroristům. Měli bychom si prý vážit toho, že máme prezidenta Zemana, který EU vzdoruje. Podle střeleckého instruktora nejsme protektorátem Bruselu a nikdy se nevzdáme.

VIDEO „Jsme Češi. Nevzdáme se. Nikdy!“ Střelecký instruktor posílá důležitý vzkaz Bruselu a celému světu
Foto: Youtube.com
Popisek: Střelecký instruktor Pavel Černý.

Po internetu koluje přibližně patnáctiminutové video, v němž dva čeští občané – majitelé legálně držených zbraní – vysílají jasný vzkaz do Bruselu. Instruktor Pavel Černý na videu zdůrazňuje, že české zákony jsou k držitelům zbraní dostatečně přísné a Česko patří k jedné z nejbezpečnějších zemí světa. I to podle tvůrců vypovídá o tom, že česká zbraňová legislativa je velmi efektivní a mnohé země by se od nás mohly učit. „Náš centrální registr zbraní je evropské unikum a dále snižuje riziko zneužití zbraní a páchání trestné činnosti,“ zdůraznil instruktor Černý.

Češi mají jedinečnou možnost se bránit

Slova zbraňového instruktora Černého a jeho partnera, který překládá prohlášení do angličtiny, doprovázejí záběry z české střelnice, kde instruktoři vysvětlují lidem, jak zbraň použít.  

„Nyní s nástupem terorismu v Evropě mají čeští lidé, na rozdíl od Německa, Francie, Belgie, Holandska a dalších zemí, možnost čelit nejen kriminálníkům a v případě potřeby použít svou zbraň. Tím pomohou snížit možnost útoku na tzv. měkké cíle. Tedy pomoci zasáhnout neodkladně tam, kde policejní složky jsou zpravidla ještě na minuty daleko od místa události. Ani ta nejlepší policie nás totiž nemůže ochránit vždy a všude,“ varoval Černý. Předváděl přitom působivou sbírku zbraní.

Již zmínění občané dalších zemí však podobná práva nemají. „Takovou šanci jako my ovšem ve státech EU na západ od nás nemají a jejich zcela bezbranní a ustrašení občané musí jen věřit, že se jim útok buď vyhne anebo se možná stane šťastná náhoda a policie jim pomůže,“ prohlásil bez obalu instruktor.

Stále častěji prý vidíme, že se zázraky nedějí a lidé na západ od nás jsou bezbranní. „Jejich vlády občanům zbraně většinou zabavily.“ Každý slušný občan může podle Černého zapomenout, že by u sebe nosil zbraň. Kdyby u sebe měli zbraň lidé, kteří zažili masakr v hudebním klubu Batalclan ve Francii, rozsah hrůzy mohl být mnohem menší.

Tyto západní země nás teď údajně chtějí dostat do stejné pozice. Do pozice všech těch zemí, „které kvůli nerozumné imigrační politice zanesly do svých států násilí, ale zároveň se snažily své lidi okleštit od možnosti efektivní a spravedlivé obrany“, hřímal Černý. Velmi si prý váží toho, že se v Česku najdou politici, kteří hájí právo českých lidí bránit se se zbraní v ruce, jak to známe např. z USA.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Naplno se ukazuje, že jde o promyšlený plán, jak učinit evropské občany bezbrannými a tedy i snadno ovladatelnými. A tomu se Česká republika, včetně našeho prezidenta, vlády a většiny politiků, snaží zabránit. Čelí za to kritice ze strany socialistických evropských vlád a jim sloužících médií. Naštěstí u nás máme představitele státu, kteří nechtějí, aby naše země dopadla jako většina jiných po Evropě,“ zdůraznil Černý.

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) se prý nesnaží o nějaké zavedení Divokého západu v Česku. Spíš se snaží zabránit tomu, aby se onen Divoký západ dostal z Paříže a dalších západních měst k nám.

„Nejsme protektorátem a otroky a tak by to mělo zůstat. ... Jsme Češi. Nevzdáme se. Nikdy!“ uzavřel Černý své vystoupení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FOTO Klaus ml. se vyfotil se srbskými školačkami. Tím, co k tomu následně připsal, ale rozpoutal bouři

17:20 FOTO Klaus ml. se vyfotil se srbskými školačkami. Tím, co k tomu následně připsal, ale rozpoutal bouři

Poslanec a předseda školského výboru Václav Klaus mladší zase zvedl ze židle nejen své kolegy. Vydal…