VIDEO Nas*aný Dan Landa: Státní prachy, vaše prachy. Na Jandovy seznamy a bolševický praktiky

9.4.2021 12:10 odp.

Na tohle jdou moje prachy? Tak to ne! Daniel Landa se pořádně naštval na neziskovou organizaci Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty Jakuba Jandy. Celou neziskovku poslal „do pr*ele“.

VIDEO  Nas*aný Dan Landa: Státní prachy, vaše prachy. Na Jandovy seznamy a bolševický praktiky
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zpěvák Daniel Landa, zakladatel Blanického manifestu

Anketa

Je Janek Ledecký dezinformátor?

33%
67%
hlasovalo: 8677 lidí

Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty vyhodnotilo výroky několika osobností veřejného života ke koronavirové krizi a vytvořilo seznam předních pandemických dezinformátorů. Ocitl se na něm i zpěvák Daniel Landa, který se však rozhodl, že to tak nenechá a vyrazil do protiútoku.

„Neziskovka Evropské hodnoty v České republice očerňuje lidi, vytváří seznamy, ty seznamy se pak přetiskávají dál a vytváří kolem označených velmi nepříjemné klima, což můžu potvrdit na vlastní kůži,“ rozčiloval se Landa na videu uveřejněném na sociální síti Facebook, které natočil cestou v automobilu.

„Tak jsem se podíval, kdo tohle platí,“ pokračoval dál.

„Jsou tam prachy ministerstev, jsou tam evropský prachy, jsou tam soukromí dárci, je tam dokonce Sorosova nadace, jsou tam ambasády. Takže evropský prachy, soukromý prachy, prachy ze zahraničí a státní prachy, což mně fakt vadí, protože i moje, jdou na to, aby oni ukazovali prstem a rozdávali žlutý karty a očerňovali,“ rozčílil se Landa.

„Seznamy!“ zvolal v jednu chvíli, kdy pustil volant a chytil se za hlavu. Připomínal, že seznamy a složky všeho druhu si tvořili komunisté. „To je bolševická praktika, tohle,“ zuřil zpěvák.  

„Smrdí to celý nechutnou totalitou. Takže jestli tohle mají být evropský hodnoty, tak s tímhle teda rozhodně jděte do prd*le,“ uzavřel zostra. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: mp

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Evropské komisařky, to je jiná liga. Zážitek senátora Smoljaka z Litomyšle

20:21 Evropské komisařky, to je jiná liga. Zážitek senátora Smoljaka z Litomyšle

Senátor STAN David Smoljak v horní komoře působí jako předseda výboru pro záležitosti Evropské unie,…