Varovně zdvižený prst Luboše Palaty: Jsme ve válce, ale běženci jsou na naší straně

14.11.2015 13:00 | Zprávy

Jsme ve válce, ale běženci jsou na naší straně, píše v komentáři, který zveřejnil server iDnes.cz, publicista Luboš Palata. „Lidé, kteří utíkají ze Sýrie nebo Iráku do Evropy, prchají před tím samým nebezpečím, před tím samým vražděním, které v pátek v noci zasáhlo Paříž,“ píše Palata v komentáři, pod nímž redakce serveru výjimečně neotevřela čtenářskou diskusi.

Varovně zdvižený prst Luboše Palaty: Jsme ve válce, ale běženci jsou na naší straně
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

„Jsme ve válce, a to přestože zatím nemáme na válečných frontách, kde se s Islámským státem přímo bojuje, své vojáky, přestože jsme nevyslali ani jedno letadlo našeho letectva. Ale dodáváme zbraně Kurdům, dodáváme letouny irácké vládě. Ale především jsme součástí té civilizace, kterou chce Islámský stát zničit,“ píše Palata v úvodu svého komentáře.

  • Celý text je ZDE

Následně tvrdí, že lidé, kteří utíkají ze Sýrie nebo Iráku do Evropy, prchají před tím samým nebezpečím, před tím samým vražděním, které v pátek v noci zasáhlo Paříž. Prý prchají před krvavou, nelítostnou válkou, v níž Islámský stát je dnes jejím nejbrutálnějším účastníkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ten miliardový byznys se jim rozpadne. O to hrají. Rajchl k Fialovi a Ukrajině

20:41 Ten miliardový byznys se jim rozpadne. O to hrají. Rajchl k Fialovi a Ukrajině

Nově zvolený poslanec za SPD a předseda strany PRO Jindřich Rajchl v druhé části rozhovoru pro Parla…