Ve skautu jsou děti vystaveny agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, soudí Hampl

08.05.2017 18:50

Fotografie skautky Lucie Myslíkové, která se v Brně 1. května postavila neonacistům, obletěla svět. Mladá žena se dočkala ocenění v britském deníku The Guardian, neboť se dokázala postavit radikálům a diskutovat s nimi o migraci. Známý odpůrce islámu, sociolog Petr Hampl, však soudí, že tato mladá žena má zřejmě „vymytý mozek“.

Ve skautu jsou děti vystaveny agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, soudí Hampl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Sociolog Hampl, který se dlouhodobě staví proti islámu a proti uprchlíkům, se pustil do mladé šestnáctileté skautky z Brna, která se dočkala ocenění ve světě za to, že se nebála a postavila se radikálům.  

„Po událostech minulého týdne by měli být zneklidněni především rodiče. Posíláte své dítě do skauta nebo Junáka a doufáte, že si posílí zdravé myšlení a zdravý životní styl. Jenže ve skutečnosti tam bude vystaveno agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, naučí se nenávidět svou vlast a svůj národ, pohrdat svými rodiči, kluci jsou vedeni ke změkčilosti... Prostě horší, než kdybyste ho posílali do klubu komunistické mládeže. Totéž platí o katolických gymnáziích a řadě dalších organizací,“ varuje Petr Hampl na sociální síti Facebook.

Celé vyjádření naleznete zde.

Známý odpůrce islámu a uprchlíků k tomu obratem dodává, že někteří učitelé a oddíloví vedoucí se prý chovají normálně, ale tím jen zmírňují problém, který prý musí Česko řešit. Zásadní problém tkví podle Hampla v tom, že skaut patří mezi organizace, který stojí o dotace. Aby je dostal, vede děti „správným směrem“. Právě proto by se měli mít na pozoru rodiče dětí, kteří posílají své děti do skautu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

7:13 Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

Zpráva o smrti Jaroslava Kubery včera oblétla celou zemi. Ne všichni však byli Kuberovým odchodem zk…