Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

21.12.2018 16:58

Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný
reklama

Anketa

Důvěřujete Janu Hamáčkovi?

4%
96%
hlasovalo: 12939 lidí
Poslanec Lubomír Volný v den výročí smrti Václava Havla označil prvního českého prezidenta za zrádce České republiky. Zrádce je prý proto, že nesloužil zájmům českého lidu, ale maďarskému miliardáři s židovskými kořeny Goergi Sorosovi, který ještě jako dítě utekl před Hitlerem do USA.

„Prohlášení všem médiím i soukromým osobám k mým statusům,“ nazval Lubomír Volný svůj status. „Považuji Václava Havla za prvního českého agenta globálního veksláka Sorose a stejnou oběť alkoholismu, jako byl Boris Jelcin. Což ani u jednoho z nich nesnižuje jejich mezinárodní význam,“ začal zostra Volný.  

„Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací. Své první vlastizrady se dopustil svým podílem na likvidaci českého zbrojního průmyslu, amnestií, která povraždila, znásilnila, zmrzačila, oloupila a okradla stovky, možná tisíce obětí,“ začal Volný přitápět pod kotlem a dodal dále: „Neodpustím mu ani jeho podíl na ‚humanitárním‘ vraždění srbských dětí v průběhu zločinného napadení suverénního státu gangstery z NATO, ani jeho kontakty s dalšími vlastizrádci a gaunery, jako je Bakala, kteří i dnes pokračují v činnosti proti zájmům této země a jejích občanů.“

Aby svá tvrzení podpořil, sdílel na sociální síti Facebook video, kde George Soros popisoval, jak ještě před rokem 1989 Václava Havla podporoval.

„Věděl jsem o něm a ve skutečnosti jsem ho podporoval na dálku, ale setkal jsem se s ním až v opojných dnech sametové revoluce. Zrovna okolo Vánoc roku 1989, zrovna když se stal prezidentem,“ popsal Soros.

Anketa

Dělal Andrej Babiš v roce 2018 České republice v zahraničí ostudu?

11%
89%
hlasovalo: 16202 lidí
O Havlovi se prý Soros dozvěděl přes Karla Schwarzenberga, významného šlechtice a obhájce lidských práv, který se po roce 1989 vrátil do země svých předků. Soros se setkal také s někdejším komunistickým premiérem Mariánem Čalfou, od něhož se dozvěděl, že je připraven předat moc pokojně do rukou nových politiků, protože komunisté podle jeho názoru ztratili legitimitu.

To bylo poprvé, co jsem Havla potkal, a pak jsem ho navštěvoval poměrně často během prvních let jeho prezidentství,“ uzavřel Soros.

Proto si Volný myslí, že byl Václav Havel zrádcem českého lidu. Zveřejnil rovněž video, které má podle něj spojení George Sorose a Václava Havla dokazovat.

To ale není vše. V dalším facebookovém statusu se Volný rozpovídal detailněji o tom, jak nahlíží na osobu George Sorose. "George Soros je reálně existující globální vekslák, ovlivňující politiku v napadených zemích.
Nevyvratitelně," stojí si za svým Volný.

Když se o výrocích tohoto poslance dozvěděl ministr zahraničí Tomáš Petříček, okamžitě se do okamurovce obul.

„Jsem hluboce zklamán a velmi se stydím za výroky poslance Volného z SPD o prezidentu Václavu Havlovi. Nesouhlasím se vším, co Václav Havel udělal, ale šířit takovou nenávist a zlobu ohrožuje budoucnost naší země. Do svobodné části světa jsme se vrátili po 40 letech totality i díky Václavu Havlovi, sprosté a podlé nadávky na tom nic nezmění. Poslanec Volný by se měl omluvit. V politice si lze vážit slušnosti, ne hulvátů,“ zdůraznil.

PoslanecVolný bleskurychle zareagoval. Petříčka obvinil z vlastizrady a vyzval jej k omluvě za jeho hlasování na půdě OSN. "Ministře Petříčku, člene ČSSD, omluvte se národu za Vaši vlastizradu v New Yorku," napsal doslova.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

7:54 Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

Po prohraném boji o předsednictví ČSSD se ministr Tomáš Petříček bude zřejmě poroučet i z funkce min…