Více než deset tisíc podpisů míří k poslancům! Jde o hazard

16.09.2015 14:18 | Zprávy

Pro nelegály pracovat nebudeme. Tuto větu hodlá zítra na pražském Klárově skloňovat ve všech pádech iniciativa Loterie bez hazardu. Ta zastupuje šedesát tisíc lidí, kterým dává práci loterní průmysl. Až polovina z nich může kvůli novele loterního zákona přijít o práci.

Více než deset tisíc podpisů míří k poslancům! Jde o hazard
Foto: pixabay.com
Popisek: Hazard - ilustrační foto

Jarmila Novotná z iniciativy Loterie bez hazardu si nebere servítky. „Politici nás hodili přes palubu a je jim lhostejný náš osud. Jsme přitom zaměstnanci  jako všichni ostatní.  Legálně pracujeme pro legální firmy, platíme daně. Stát se ovšem rozhodl, že dokoná populistické tažení proti hernám a kasinům a toto legální podnikání zašlape do země, řekla pro ParlamentniListy.cz Jarmila Novotná. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Josef Petrů

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…