Vít Bárta: Pod Kalouskem chudneme. To je důležitější než Rath

16.05.2012 8:38

Média informují o Rathově zatčení a vyšetřování jako o nejdůležitější zprávě posledních několika hodin. Podle nepravomocně odsouzeného poslance Víta Bárty, který je podle soudu také zapleten do korupční kauzy, to však není nejdůležitější informace dne. Nejdůležitější je, že díky škrtům ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) soustavně chudneme. Kde vezme další miliardy, ptá se Bárta.

Vít Bárta: Pod Kalouskem chudneme. To je důležitější než Rath
Foto: Hans Štembera
Popisek: Soud s Vítem Bártou

Nepravomocně odsouzený poslanec Vít Bárta, kterého soud uznal vinným v korupční kauze, oceňuje, že se nemusí omlouvat Petru Bendovi (NS-LEV 21) za označení kmotr. Na svém profilu na sociální síti Facebook zadoufal, že mu nakonec dá za pravdu i odvolací soud v jeho závažnější kauze a uzná, že žádné úplatky nerozdával.

Rath je až na druhém místě

Nejdůležitější zprávou dne však podle Bárty není to, že kmotr je kmotr a dokonce ani to, že byl z korupce obviněn poslanec a hejtman ČSSD David Rath. Nejdůležitější zprávou je podle jeho názoru to, že Česko opět zchudlo pod vedením ministra financí Miroslava Kalouska a to o jedno procento.

„Nicméně nejdůležitější informace dnešního dne je to, že je ČR meziročně chudší o 1%, ačkoliv více vyvážíme. Znamená to, že dnes tiše začal Kalousek přemýšlet, kde vezme dalších 12 miliard lidem, neboť mu budou v rozpočtu asi chybět,“ zdůrazňuje Bárta.

SLEDUJEME Rathovo zadržení

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

13:35 Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

Analytik Roman Máca z neziskovky Institut pro politiku a společnost se vysmívá bývalé reportérce TV …