Vláda bude jednat o omezení dopadů vývoje koruny u peněz Evropské unie

15.06.2014 14:07 | Zprávy
autor: nem, čtk

Vláda se bude v pondělí zabývat návrhem Ministerstva financí na omezení dopadů vývoje kurzu koruny na čerpání zbývajících peněz u operačních programů EU pro roky 2007 až 2013 a následných dopadů pro státní rozpočet.

Vláda bude jednat o omezení dopadů vývoje koruny u peněz Evropské unie
Foto: Hans Štembera
Popisek: peníze, ilustrační foto

Ministerstvo financí dále pro jednání kabinetu navrhuje v rámci předkládané zprávy o výsledcích finančních kontrol ve veřejné správě za rok 2013 zajistit přijetí konkrétních opatření ke zvýšení účinnosti finanční kontroly.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…