Vláda projedná dva nové operační programy a posílení úřadů práce

14.07.2014 6:28 | Zprávy

Vláda se dnes vrátí ke schvalování nových operačních programů, které minulý týden přerušila. Rozhodnout by měla mimo jiné o programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, z kterého by Česká republika mohla do roku 2020 čerpat asi 116 miliard korun. Česko musí návrhy operačních programů zaslat Evropské komisi do 17. července.

Vláda projedná dva nové operační programy a posílení úřadů práce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vládní čtenářský kroužek ve sněmovní lavici

Ministři budou také znovu debatovat o spolufinancování evropských projektů. Někteří nesouhlasí s návrhem Ministerstva financí, aby se na spolufinancování evropských projektů začaly podílet neziskové organizace. Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) navrhl, aby na sociální služby, začleňování a vzdělávání dával zbytek prostředků k penězům z fondů EU nadále jen stát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr, čtk

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Co myslíte tou moderní a živou Prahou?

Podle mě je Praha krásná právě tím, že je historická a nejsem pro, aby se tu stavěli třeba moderní mrakotrapy apod. Taky si nemyslím, že je v Praze málo živo, podle mě je tu mnohdy naopak živo až moc a turisti tu dělají bordel, opíjí se, hulákají.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pravda o Západu. Svoboda? Jděte. Stačí se podívat do Německa

16:19 Pravda o Západu. Svoboda? Jděte. Stačí se podívat do Německa

RED PILL @ TOMÁŠ ZÍTKO Jen pár dní před státním svátkem vyhlášení samostatného Československa přišla…