Vlivný poradce prozradil, co chystá Británie po brexitu

08.12.2016 15:37 | Zprávy

Podle bývalého šéfa politické strategie kanceláře expremiéra Davida Camerona sira Olivera Letwina vystoupí Velká Británie ze společného trhu i celní unie. Řekl to v pořadu Newsnight BBC, jeho slova nyní přinesl i server Novinky.cz.

Vlivný poradce prozradil, co chystá Británie po brexitu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brexit, ilustrační koláž

Britská vláda tak podle Letwina nebude jednat o imigrantech z Evropské unie výměnou za setrvání na jednotném trhu. Odejde ze společného trhu i celní unie a uzavře nové dohody o volném obchodu a bude si podle vlastního uvážení regulovat pohyb pracovních sil ze zemí EU. 

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Facebook je profízlovaný až na půdu. Zakázaný Konvička promluvil

11:24 Facebook je profízlovaný až na půdu. Zakázaný Konvička promluvil

Protiislámskému aktivistovi a vědci Martinu Konvičkovi byl společností Facebook smazán profil na ste…