Vojenský analytik Koller: Politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok

14.11.2015 9:05

KOMENTÁŘ A máme tu další, nikoli poslední, teroristický útok islamistů v Evropě. Podle redaktora ČT Borka si na to musíme zvyknout. Zajímalo by mne, proč bychom si měli zvykat na islamistický terorismus, ale i islamistickou ideologii jako něco evropského? Zvykli si oni na naši? Politici, redaktoři i analytici unisono kdákají o strašné tragédii obrovského rozsahu, vyjadřují soustrast, posílají kondolence a zapalují svíčky. Možná se zase sejdou, popadnou za ruce a budou pochodovat kdesi po prázdné ulici. Poté si zajdou na kebab a budou zase lhát voličům, umlčovat vlasteneckou opozici, organizovat ohlupování v médiích a lézt do zadku USA, Turecku a Saúdské Arábii.

Vojenský analytik Koller: Politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok
Foto: ČT
Popisek: Martin Koller

Blbost, neschopnost, zbabělost a zkorumpovanost v přímém přenosu. Je zde pouze otázka, v jakém pořadí se uvedené vlastnosti vyskytují u každého konkrétního europolitika. Platí to konec konců i pro část „české“ politické reprezentace, která však reprezentuje americké zájmy.

Prezident USA by se měl místo žvanění o tragédii obětem především omluvit za americkou podporu islamistickým teroristům počínaje válkou v Afghánistánu a na Balkáně, včetně ISIL cestou Turecka a Saúdské Arábie. Totéž by měli udělat mnozí reprezentanti EU a sypat si popel na hlavu za zavírání očí před realitou, násilný multikulturalismus, politickou korektnost v médiích a pronásledování vlastenců ve službách amerických zájmů.

Jakápak obrovská a strašná tragédie? Ve válce může za podstatně kratší dobu než v Paříži padnout sto vojáků při náletu a bombardování, raketometném přepadu nebo přímém střetu dvou pluků. A my jsme ve válce vyvolané islamisty a jejich sponzory z osy zla, kterou tvoří Washington, Brusel, Ankara (Turecko), Rijád (Saúdská Arábie), Teherán (Írán) a Karáčí (Pákistán) a jejich prodloužená ruka a základna tvořená islamistickými vládami v Kosovu a Bosně.

Mimochodem, na francouzských dálnicích se za rok zabije daleko víc lidí, než při včerejším teroristickém útoku. Ještě víc jich zemře na následky požívání drog, které plynou proudem z islámských zemí přes Balkán a jižní Evropu, především islamistické Kosovo.

A v rámci války, kterou chce osa zla rozpoutat proti Rusku, by byly ztráty obyvatel Evropy ve srovnání s nějakým teroristickým útokem neměřitelné. Zvláště při použití jaderných zbraní. Vzpomeňte si na to, až budete přihlouple mávat americkým dragounům, kteří se místo boje proti největšímu ohrožení Evropy po ukončení druhé světové války, budou projíždět jako politická agitka po naší republice. Nic se neděje samo o sobě a vše je třeba vidět v souvislostech.

Strašný útok nebo lehký testík?

Z hlediska velikosti ztrát tedy útok vůbec nebyl strašný. Experti se podivují, proč teroristé nevydali žádné prohlášení. Proč by to dělali? Původce je jasný. Prakticky všechny větší teroristické útoky v Evropě za posledních několik desítek let spáchali přistěhovalí muslimové, nebo jejich děti. Cílem jejich teroristických útoků není rozvrácení evropské společnosti. To dělají s daleko vyšší efektivitou evropští politici s využitím zvrhlé ideologie multikulturalismu a politické korektnosti a s pomocí většiny médií.

Cílem je zastrašení Evropanů, aby byli povolnější k islamistickým požadavkům, především přijímání stále většího počtu muslimů, živení milionů přivandrovalých sociálních parazitů, povolení paralelního právního systému šaríja, ustupování od evropských kulturních tradic, budování mešit, podřizování evropského školství islámu z hlediska multikulturní výuky a oblékání a v neposlední řadě islámského paralelního stravování a ekonomiky halal. Obecně řečeno, zvýhodňování muslimů a jejich ideologie v Evropě oproti původnímu obyvatelstvu, ale za evropské peníze. Nelze přehlédnout zásadní fakt. Multikulturalismus prosazovaný všemi prostředky osou zla je jednostranný, spíše jednosměrný. Prosazuje zájmy a požadavky muslimů, ale přehlíží, případně odmítá, místy přímo potlačuje práva, zájmy a požadavky původních Evropanů. Zde je třeba si položit další zásadní otázku, zda je vůbec možné, aby muslim byl Evropan (ne o tom kecal, či lhal) z hlediska evropské historie, tradic, náboženství i kultury.

K islamizaci Evropy slouží v každé jednotlivé zemi různé formy korupce politiků a členů jejich rodin, pronikání muslimů do politických stran, státní správy a různých organizací, především neziskových a neustálá propaganda islámu, mnohdy částečně skrytě ve formě multikulturalismu, i cestou seriálů, především v televizi. S tím je samozřejmě spojeno potlačování všech názorů, které si dovolují islamizaci Evropy kritizovat, nebo jen požadovat pravdivé informace bez jednostranných proislasmistických korekcí. Většinu špinavé práce bohužel provádějí nikoli islamisté, ale prohnilí Evropané na základě požadavků a sponsoringu reprezentace osy zla.

Všichni slavní redaktoři, politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok. Jednalo se pouze o islamistický test schopnosti francouzských silových složek zasáhnout a zvládnout situaci při teroristickém útoku rozprostřeném na několik míst v městské aglomeraci. Zároveň se jednalo o test reakce evropských politiků a občanů. Přesně řečeno, zda evropští politici dokážou i v krizové situaci prosazovat politiku islamizace proti vůli většiny občanů. Proto žádné požadavky. Ty už dávno zadala osa zla a jejich slouhové v Evropě, počínaje Merkelovou je nadšeně plní. Druhým, standardním, cílem byla prezentace islamistů jako úspěšných bojovníků, zaměřená na verbování dalších domácích spolupracovníků. Morálka některých bojovníků ISIL začíná měknout, neboť ruské letectvo a vojáci Bašara Asada jim začínají udělovat výprask v Sýrii, Kurdové v Iráku a Sýrii. Evropské, turecké, saúdské a americké zbraně a peníze přicházejí v niveč.

Jaké budou reakce v médiích?

Základ tvoří ubohé impotentní blábolení o tragédii, soustrasti a evropských hodnotách. Kupodivu tyto hodnoty vlastně nikdo nedefinoval. Připadají mi nejasné, stejně jako obohacení Evropy islámskými ilegály, o němž nám kdákala nejen vzorová reprezentantka ANO Krnáčová, ale i řada jiných politických celebrit. Ty evropské hodnoty si může vyložit každý po svém, zvláště po Osvětimi. Dnes tu máme v celé kráse nazpět fašismus a nacismus na Ukrajině i v Pobaltí i s evropskou podporou. Multikulturní EU podporuje palestinské islamistické teroristy a šikanuje Izrael, jediný stát, který si dokázal poradit s teroristy, a měli bychom se od něj učit.

Kolem útoku v Paříži jsme si poslechli řadu „chytrostí“ od řady odborníků, například o skvělém výcviku teroristů. Vzít samopal, strčit do něj zásobník, jít do kina, natáhnout závěr a zmáčknout spoušť by se naučila i opice. Vzhledem k tomu, že polovina lidí ze sálu utekla, moc toho „skvěle vycvičení“ teroristi nepředvedli. Stejné je to v případě teroristy, který na sebe natáhne vestu s trhavinou, dojde na stadion a stiskne spínač vedení k rozbušce. Takže jakýpak složitý výcvik? Ale můžeme čekat, že se politici pokusí sebrat legální zbraně našim občanům, aby se nemohli bránit. Poté je soustředí v nějakém skladu, kde si je teroristi seberou hromadně. Zákon už se připravuje. Důležitá je evropská demokratická absolutní totalitní kontrola obyvatel, jejich zbraní, projevu i myšlení. O tom se nezdálo ani Hitlerovi a Stalinovi. A někteří lidé jsou tak pitomí, že odzbrojení ještě podporují. To, že islamisté si trhaviny dokážou vyrobit z běžně dostupného materiálu a půjdou do boje s noži, pokud dojdou kalašnikovy (jako v Izraeli), nikoho nezajímá.

Domácí muslimové se budou opět zaklínat láskou k EU, Evropanům a Evropankám a ohánět se súrami koránu, které jsou již neplatné a džihádisté je nerespektují. A určitě si poslechneme plno řečí o extrémní nebezpečnosti vlasteneckého Bloku proti islámu. Jeho reprezentanti se ovšem do demokraticky korektních médií moc nedostanou, aby mohli lži vyvracet.

Dále jsou zde udivené dotazy odborníků, proč tajné služby nic nezjistily včas. Do uzavřených islamistických kmenů žijících jako paralelní společnosti ve Francii, Británii, Belgii i jinde se téměř nedá proniknout. I v případě úspěchu tajných služeb dochází k zatajování a přehlížení výsledků jejich práce politickým vedením v USA i EU. Je přece třeba islamizaci podpořit, nikoli zastavit. Musíme počkat, až bude všude muslimů tolik, že je již nezvládneme ani vojensky a budeme muset kapitulovat před jejich politickými požadavky. Na to už dávno přišli v Izraeli a sklízejí za to nenávist ze strany vedení EU.

Dále si poslechneme, že je třeba podporovat spojenecké Turecko, které pomůže islámské tažení do Evropy zastavit. To je stejné jako platit Hitlerovi, aby nebyl nacista. Turecko a Saúdská Arábie válku v Sýrii vyvolaly a podporují ISIL. Bez nich by bylo dávno po válce a uprchlíci doma. Africké státy zase nechtějí svoje „Syřany“ zpět, možná když EU připlatí. EU je v pozici hlupáka, který má platit vyděrači stále zvyšujícímu požadavky. A z jakých peněz se to bude platit? Důchodci dostali 40 korun na měsíc (vzhledem k reálnému propadu kupní ceny důchodů za posledních 15 let by to mělo být kolem 2 500 korun jen na vyrovnání) a nakonec si budeme půjčovat na to, abychom platili státům posílajícím k nám teroristy.

Dále se bude žvanit o potřebě vyzbrojování armády a verbování vojáků. Z hlediska výzbroje jsme dost zaspali i bez islamizace a teroristů a hlavně jsme si s „podporou“ konkurence EU zničili značnou část obranného průmyslu se 70 000 pracovních míst. Problém je v tom, že jakákoli armáda s jakoukoli výzbrojí je k ničemu, jestliže je podřízena politikům podporujícím islamizaci, což je u nás většina. Armáda podřízená NATO je navíc pouze pomocným sborem amerických zájmů. Z tohoto hlediska je třeba varovat občany před spoluprací s armádou. Mohli by se místo obrany vlasti dostat do americké války s Ruskem na Ukrajině nebo v Pobaltí. Naopak se přehlíží policie, která by měla primárně zajišťovat bezpečnost doma. A domobrana jako smysluplná akce vlasteneckých občanů je terčem primitivních útoků médií.

Anketa

Jste pro obnovení povinné prezenční vojenské služby?

87%
13%
hlasovalo: 12878 lidí

Europolitici se jako vždy rozhodli žvanit a zasedat, zasedat a žvanit. Nic jiného totiž neumí, mnozí i to nevalně, a proto jen tupě omílají, co jim nakomanduje osa zla. Strach mají hlavně z toho, aby je naštvaní občané nevyhnali z jejich koryt. Zároveň si to nechtějí rozházet s osou zla. Proto slyšíme výzvy k důstojným reakcím na teroristy v Paříži. Patrně je třeba se nechat důstojně zastřelit, nebo podříznout. Dále je to o potřebě zachování vstřícnosti k ilegálům, abychom je nerozzlobili a neudělali z nich spolupracovníky teroristů. Jaksi se zapomíná na fakt, že šíření víry všemi prostředky a džihád jsou povinností každého muslima. Proto je povinen pomáhat džihádistům. Oni tu zálohu spolupracovníků v EU již dávno mají. Je logické, že útoky jsou vedeny v Paříži, kde jsou celé kompletně islámské čtvrti bez policejní i jiné kontroly.

Kdo podporuje islamizaci u nás, vidíme všichni. Obzvláště se vyznamenal pan Schwarzenberg, který se nedávno radoval nad likvidací evropských národů a vzniku evropského národa, spíše euroarabského či afrického. Rakušan v naší zemi, stejně jako kdysi Coudenhove Kalergi (jeden ze zakladatelů EU), který nabádal k míchání Evropanů s Afričany. Americký občan Dienstbier (ČSSD) by k nám zase chtěl tahat 30 000 muslimů ročně, přesně podle Kalergiho a Thomase Barnetta (americký multikulturní ideolog doporučující masovou migraci z Afriky do Evropy). A černý kůň ANO a amerických zájmů na prezidentský post Dlouhý zase pozapomněl, za čí peníze studoval jako nomenklaturní svazák před listopadem v zahraničí. Pro islamisty by za naše peníze vytvářel tisíce pracovních míst, které nevytvořil pro svoje spoluobčany. To by byli prezidenti.

Kdo ochrání Evropany?

Šéf NATO Stoltenberg rázně odmítl možnost použití sil NATO pro zastavení ilegální imigrace, která vytváří nejhorší ohrožení Evropy od konce druhé světové války. Vzpomínám si na předlistopadový politický plakát. Bylo na něm: NATO! – NA CO? V celé nahotě se ukazuje fakt, že americká vojenská organizace NATO je určena pouze na zničení Ruska a na obranu Evropy kašle. (stejně jako EU je určena k zotročení Evropanů ve prospěch USA) Vojáci prezidenta Putina a prezidenta Asada bojují a umírají v Sýrii za Evropu a reprezentant ČSSD Hamáček podepisuje s dalšími evropskými „státníky“ pakt proti Rusku. Patrně touží po tom, aby Evropa bojovala proti dvěma silným protivníkům. Zároveň nikdo nebombarduje mnohakilometrové fronty kamionů, které vezou kradenou ropu z Iráku do Turecka, kde ji nakupují firmy ze zemí EU, a tím sponzorují teroristy z ISIL. Proč se o tomto základním zdroji financí ISIL stále mlčí a proč nikdo tak jednoduché cíle nezničí? Ptám se už měsíce. Evidentně jsou to ti, kteří potřebují ISIL k oslabení Evropy a likvidaci Sýrie jako poměrně civilizovaného a nedostatečně islamizovaného státu a rovněž spojence Ruska, tedy opět členové osy zla.

Je třeba se vrátit k pravým hodnotám evropské civilizace. Já je vidím jako historií prověřené pozitivní faktory (rodina, národ, vlast, pořádek, spravedlnost, úcta k práci, vědění a zkušenostem) a pravděpodobně je tak vnímá i většina spoluobčanů a původních Evropanů. V Číně na jejich postavili svůj hospodářský zázrak. Ony to jsou totiž hodnoty civilizovaného lidstva.

Ale reprezentace v Bruselu a jejich čeští poskoci, především z politické reprezentace, mnohých médií a různých politických neziskovek za evropské hodnoty pravděpodobně považují kromě bezbřehé korupce, násilně vnucovaný multikulturalismus, politickou korektnost v médiích, amorálnost, arogantní sprostotu, systémovou nespravedlnost, absenci pořádku a povinnosti, neomezená práva jednotlivce na cokoli bez ohledu na druhé a ponížené podlézání všemu americkému. (tedy celý Orwell 1984)

Evropané se budou muset evidentně chránit sami, především se zbavit ve volbách domácích islamizátorů a poskoků osy zla a zbavit je tak legální moci. Evropská unie reprezentovaná Junckerem, Mogheriniovou nebo Merkelovou a spol. je vyloženě nebezpečná. Je třeba podpořit vlastenecké politické strany a hnutí, aktuálně především Úsvit-národní koalice, ale i nemnohé jiné a domobranu.

Co dodat na závěr?

Evropa paní Merkelové připomíná starou děvku, která leží s roztaženýma nohama směrem k Africe a říká: „poslužte si“. Oběti teroristů je třeba s úctou pohřbít a zdůraznit, že se jedná o evropské mučedníky zvrhlé ideologie multikulturalismu a islamizace jednoho ze zakladatelů EU Richarda Coudenhove -Kalergiho, případně jeho následovníka amerického ideologa Thomase Barnetta. Ideologie multikulturalismu a politická korektnost v médiích by měly být prohlášeny za porušení zákona a jako nástroj etnicko-sociálního inženýrství tvrdě postihovány stejně jako nacismus a terorismus. Nejsou ve své praxi ničím jiným. Neustále je třeba připomínat, že Evropané v Paříži byli povražděni muslimy, které reprezentanti EU, sluhové osy zla, přijali jako uprchlíky či potřebné ekonomické migranty. (I když se určitě bude hledat nebo vyrábět aspoň jeden zabitý muslim, nebo muslimský hrdina) A nezapomínat na to při volbách! Nezapomínat!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Export a import

Dělám v logistice. Denně k nám chodí vagóny zboží ze zahraničí, ale od nás jich vyvážímě minimum a situce se stále zhoršuje. Děláte v této problematice něco? Jak se snažíte podporovat náš export? A je import v takové míře nezbytný? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vysmátý Babiš pil becherovku. Večeře, u níž nebyly kamery

18:47 Vysmátý Babiš pil becherovku. Večeře, u níž nebyly kamery

Andrej Babiš si začal užívat svůj „politický detox“. A podle slov internetové glosátorky, kterou na …