Vojtěch Filip nahlédl do STANu. A viděl tam velmi nevábné věci

25.03.2022 10:57 | Zprávy

STANová plachta je plná děr. Bývalý předseda KSČM Vojtěch Filip se věnoval střetům zájmů osobností ve vedení hnutí STAN a nedošel k příliš potěšujícím závěrům. Rozhodně se prý nedá hovořit o ojedinělých případech, jak se kaje sám předseda hnutí Vít Rakušan.

Vojtěch Filip nahlédl do STANu. A viděl tam velmi nevábné věci
Foto: Vít Hassan
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip ve volebním štábu

„Je to prazvláštní sestava, tihle novodobí bijci za ‚pravdomluvnost‘,“ naráží Filip na fakt, že předseda hnutí STAN čelí potížím z někdejšího starostování v Kolíně, že „rezignoval“ na výběrová řízení a přihrával kšefty svým kamarádům.

To první místopředseda si zase vystřelil z voličů, když dávno před loňskými podzimními volbami věděl, že prchne do USA, tudíž nebude způsobilý k výkonu poslaneckého mandátu. Jeden z místopředsedů rezignoval na ministerský post ještě před jmenováním vlády, byť několik dnů vytrvale přesvědčoval občany, že on nic, že on muzikant a že vlastě ani neví, že nějaký Kypr existuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico se srdečně pozdravil s Vučičem. V Moskvě, Pobaltí navzdory

10:00 Fico se srdečně pozdravil s Vučičem. V Moskvě, Pobaltí navzdory

Slovenský premiér Robert Fico a srbský prezident Aleksandar Vučič se navzdory tlaku pobaltských stát…