Vrátili jsme se do pozice lídra pravice, jásal profesor Fiala

08.10.2016 19:06

„Potvrzuje se, že jsme se vrátili na pozici lídra pravice,“ ohodnotil současné výsledky Občanské demokratické strany její šéf Petr Fiala. Není to dle jeho slov výsledek, nad kterým by jásal, ale je to výsledek, na který chce strana určitě navázat.

Vrátili jsme se do pozice lídra pravice, jásal profesor Fiala
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Staronový předseda ODS Petr Fiala

„Mohu srovnávat se situací, kdy jsem ODS převzal. Dnes jsme ve všech krajích reálnou politickou silou. Na pravici není jiná politická síla,“ zmínil Fiala. „Vyzkoušeli jsme si, kde jsme silní, kde máme přidat. Je to dobrá etapa na cestě k úspěchu v parlamentních volbách,“ dodal.

„Na to, abychom si sedli a analyzovali jednotlivé výsledky v obvodech, je čas. Celková tendence je zjevná. Máme kandidáty, kteří hned v pěti obvodech postoupili do druhého kola,“ řekl Fiala vcelku spokojeně, i přesto, že strana obhajovala osm křesel.

Cesta je podle něj ještě dlouhá, ale strana ji nastoupila. „A je to vidět,“ řekl závěrem s tím, že strana nepůjde do žádné zbytečné koalice, chce být pouze důležitou součástí krajských vlád.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svítíte mi světlomety do obličeje. Nesmyslné otázky. Piráti zrazu mají nějaký problém. Moravec s Bartošem vytočili premiéra Babiše

14:14 Svítíte mi světlomety do obličeje. Nesmyslné otázky. Piráti zrazu mají nějaký problém. Moravec s Bartošem vytočili premiéra Babiše

V nedělních Otázkách Václava Moravce se utkali premiér Andrej Babiš a předseda Pirátů Ivan Bartoš. V…