Vsugerovaná pandemie, koronakrize je výplod! Herec Jaroslav Dušek převratně

29.01.2021 15:32

Herec Jaroslav Dušek tvrdí, že koronavirová krize je výplod konglomerátu farmaceutických firem a sociálních sítí. Skutečnou hrozbu vidí ve změně klimatu. I na tu se ale dívá trochu jinak, než bývá zvykem.

Vsugerovaná pandemie, koronakrize je výplod! Herec Jaroslav Dušek převratně
Foto: Screen DVTV
Popisek: Herec Jaroslav Dušek v DVTV

Jaroslav Dušek v podcastu Radia Z Interview Martina Kováře prohlásil, že v koronavirových časech vlastně žijeme ve vězeňském pokusu. Diví se lidem, že už od března dál hrají vězeňskou hru.

„Myslím, že už by taky bylo dobré to přerušit, protože američtí studenti páchají sebevraždy a prezident Joe Biden uvažuje o otevření škol,“ pravil Dušek.

Vyjádřil však naději, že se z této krize svět obrodí, staré umírající struktury udělají místo novým. Tak to podle herce chodí.

Zdá se mu však, že ví, proč se tolik mluví o koronaviru.

„Já jsem se dočetl, že za týden pacienta s covidem na JIP vyplatí pojišťovna 413 tisíc korun, zatímco když tam je pacient bez covidu, tak je to nějakých 169 tisíc. Je to víc než dvakrát tolik. Mně připadá, že jde o to, aby se vytáhly peníze z pojišťoven a přesunuly se do nemocnic,“ poznamenal Dušek.

„My sledujeme tuhletu krizi jako výplod konglomerátu farmaceutických společností a sociálních sítí, kde tvůrci vytvořili to, čemu se říká koronavirová krize,“ poznamenal Dušek.

Podle jeho názoru existují dokonce studie o škodlivosti roušek.

Mnohem větší problém než koronavirová krize je podle něj globální oteplování.

I globální oteplování je ale podle něj jen důsledkem toho, co se tu dělo v minulosti. Údajně jde o důsledek snah řídit počasí. „Už v roce 1881 tady byl první patent na ovlivňování počasí, na vytváření deště. Dneska máte v USA agentury, u kterých si můžete objednat hezké počasí na svatbu,“ kroutil hlavou Dušek.

Současný stav života považuje za výrazně nezdravý. Je toho názoru, že lidé jsou až příliš závislí na internetu. „Asi tudy se lidem nádherně podařilo vsugerovat tu pandemii," míní Dušek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejma: Zeman ochráněn před BIS. Za p*tomce. Fiala? Žlutá karta

7:50 Hejma: Zeman ochráněn před BIS. Za p*tomce. Fiala? Žlutá karta

V dalším díle svého pořadu se komentátor Ondřej Hejma věnoval nastupující vládě a Petru Fialovi, kte…