Vy za to můžete. Voliči. Od SPD přišel silný vzkaz

07.03.2022 7:11 | Ze sítí
autor: mp

Poslanec Jiří Kobza (SPD) poslal lidem ostrý vzkaz. Voliči už si podle něj uvědomili, co svou naivní volbou způsobili této zemi, když k moci dostali vládu Petra Fialy (ODS). A Kobza to všem voličům hodlá připomínat po celé toto volební období, tedy ještě celých 3,5 roku.

Vy za to můžete. Voliči. Od SPD přišel silný vzkaz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Kobza

Ve volbách z října 2021 vypadly z Poslanecké sněmovny ČSSD i komunisté a SPD získala o 2 poslance méně než v roce 2017. Dnes má ve Sněmovně většinu koalice SPOLU, tedy koalice ODS, TOP 09 a lidovců, se kterou ve vládě sedí ještě koalice Pirátů a Starostů. Poslanec Jiří Kobza prý už kolem sebe vidí, že si lidé postupně uvědomují, co způsobili, když umožnili této vládě vzniknout. A hodlá jim to stále dokola připomínat.

„Všiml jsem si, jak souběžně s tím, jak houstne situace a lidi vyčítají SPD, že málo dosáhlo, tak stejní lidé, když jim připomenu, že díky milionu promarněných hlasů je nás ve sněmovně jenom 20 proti 180, začnou být agresivní. Jako by si konečně uvědomili, co svojí naivní, marnotratnou volbou provedli této zemi a tomuto národu. Dokonce se na mne obořují, že si dovolím jim to připomínat. Budu vám to připomínat celé ty 3,5 roku, které zbývají vládě, kterou jste vy dosadili k moci a díky které se děje to, co se děje a to, co se ještě bude dít (Bůh nás ochraňuj!),“ napsal Kobza na facebooku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…