Výbuch roušek. Děsný trapas. A vztek hned po volbách

11.10.2021 15:55

V sobotu se ve volebním štábu SPOLU mohutně oslavovalo. Volební vítězství dokonce dalo zapomenout i na jinak povinné respirátory. A samozřejmě že si toho všimli lidé a upozorňují na to na sociálních sítích.

Výbuch roušek. Děsný trapas. A vztek hned po volbách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koalice SPOLU vyhrála volby do poslanecké sněmovny. Ve volebním štábu bylo veselo

„Takže SPOLU oslavovalo. No, ale roušky neměli. Můžou mě zkusit někde otravovat, ať si ji nasadím. Takže když vy tak, tak stejně,“ poznamenal jeden z uživatelů Twitteru.

Takze SPOLU oslavovalo. No,ale rousky bemeli. Muzou me zkusit nekde otravovat at si ji nasadim. Takze kdyz Vy tak, tak stejne.

— Josef Balvín (@JosefBalvin) October 10, 2021

Stejně se rozčílil i další z uživatelů. „Aha, takže lidi, kteří šli volit bez roušky a byli ‚chyceni‘, tak ty na udání řešila PČR, ale to, že ve volebním stanu té hovadské SPOLU to nikdo neměl na hubě, tak to je v pořádku. Něco vám kážou a sami na to serou,“ poznamenal.

Aha, takže lidi, kteří šli volit bez roušky a byli "chyceni", tak ty na udání řešila PČR, ale to, že ve volebním stanu té hovádské Spolu to nikdo neměl na hubě, tak to je v pořádku. Mimo jste Vy, pane Šeran. Něco Vám kážou a sami na to serou.

— Ratlik (@bartllukas) October 9, 2021

„V ČR ve vnitřních prostorách nemusí být roušky??! Já už nic nechápu...,“ poznamenala s poukazem na volební štáb SPOLU i další uživatelka Twitteru.

V ČR ve vnitřních prostorách nemusí být roušky??! Já už nic nechápu.. #volby2021 #spolu

— Babet Trejtnarová (@clefairy22) October 9, 2021

Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb?

7%
86%
hlasovalo: 30032 lidí
„Netuším, co jsou ofiko pravidla, ale politici nikdy nemuseli nosit roušky a dodržovat lockdowny a jiná pravidla. V UK už se roušky nosí jen v nemocnicích a veřejné dopravě (kde je většina lidí stejně nemá). V Itálii všude?“ odvětila jí diskutérka.

„Vevnitř všude vždy. Do restaurací a barů se může jít jen s greenpassem. Tady v ČR jsem poněkud znechucená, nikdo ani nepředstírá, že by se něco mělo dodržovat a covid tu ještě je,“ odvětila však zakladatelka vlákna. Politici samozřejmě při svých projevech mohli mít respirátory dole, u oslavujících tomu však mělo být podle platných nařízení jinak. Navíc když Fiala hovořil ke spolustraníkům před volbami, konkrétně koncem září, všichni respirátory ještě měli. Můžete se podívat ZDEO tom, že rozhodně není možné rušit současná opatření, jako je právě nošení respirátorů například v hromadné dopravě, pak přitom hovořila koncem září i lídryně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, a to v rozhovoru pro Echo24.cz.

Sobota však vypadala jinak. „Ještě vám to nedochází? Roušky, rozestupy... dělají si z vás srandu,“ poznamenala pak k bujarým oslavám i jedna z uživatelek Facebooku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sabotáž očkování: Etzler zbořil úplně vše. To je zlé

7:24 Sabotáž očkování: Etzler zbořil úplně vše. To je zlé

Počet nakažených covidem-19 narůstá, ale úmrtí se zatím drží hluboko pod průměrem toho, co Česko zaž…