Vyhrajeme volby, ohromil v rádiu šéf ODS. A k tomu vypráskal Babiše a Prachaře

15.10.2014 18:47 | Zprávy
autor: mp

ODS se zbavuje dluhů, její členové jsou schopni převzít zodpovědnost a prý to nebude dlouho trvat a strana zase vyhraje volby. Tato slova pronesl předseda Petr Fiala. Vyjádřil se také k hnutí ANO, nenechal nit suchou na ministrovi dopravy Antonínu Prachařovi (ANO) a nakonec hovořil i o tragédii ve Žďáru.

Vyhrajeme volby, ohromil v rádiu šéf ODS. A k tomu vypráskal Babiše a Prachaře
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala na besedě s občany ve Dvoře Králové

Předseda ODS Petr Fiala ve středeční Kauze dne Rádia Impuls prozradil, kdy jejich strana zase vyhraje volby. „Já o tom, že budeme zase vyhrávat volby, vůbec nepochybuji. Už za dva roky máme krajské volby a já udělám všechno pro to, abychom co nejvíce uspěli,“ zdůraznil s tím, že před komunálními volbami předpovídali mnozí komentátoři ODS konec, což se nepotvrdilo. Strana prý vystoupila z voleb posílená, což se projevilo i tím, že nejeden komunální politik rezignoval po neúspěchu ve volbách. Postavil se tady k situaci čelem.

U Prachaře věci překročily rozumnou mez

Z jeho úst také zaznělo, že hlavním ideologickým oponentem ODS je levice, ne Andrej Babiš, ačkoli byla i ODS vystavena mašinérii ANO. Dodal navíc, že se strana Andreje Babiše profiluje jako pravicová, ale nabarvení na modro k tomu podle Fialy nestačí. ANO je přeci součástí levicové vlády. Zostra zúčtoval také s ministrem dopravy Antonínem Prachařem. „U pana ministra Prachaře věci překročily rozumnou mez. Jestliže odpovědný ministr řekne, že nepotřebujeme dálnici do Vídně, tak je to špatně a já to nedokážu pochopit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …