Vyhrnu si rukávy jako Baťa, napsala na síti po postupu zlínská senátorka ČSSD

12.10.2014 17:41 | Zprávy

Místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková v prvním kole senátních voleb získala 23,68 procenta hlasů a dostala se tak na druhé postupové místo. První místo obsadil František Čuba (SPO) se ziskem 23,89 procenta hlasů. Gajdůšková na sociální síti Facebook poděkovala voličům. Stávající senátorka prohlašuje, že by ráda i nadále v horní komoře pracovala ve prospěch lidí.

Vyhrnu si rukávy jako Baťa, napsala na síti po postupu zlínská senátorka ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Gajdůšková

Gajdůšková si podle vlastních slov váží každého, kdo odevzdal hlas v senátních volbách a o to víc děkuje těm, kteří odevzdali hlas právě jí. Zároveň poprosila voliče, aby dorazili i do druhého kola. Pokud dostane důvěru, bude i nadále pracovat na jednáních o R49 a dalších navazujících dopravních projektech. Zmínila i zákon týkající se školství, zdravotnictví a zvýšení zaměstnanosti.

„Tak si po baťovsku vyhrnuji rukávy a jdu bojovat v druhém kole senátních voleb s minulostí za dobrou současnost pro lidi v regionu,“ uzavírá Gajdůšková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

4:44 Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

Česko se snaží zmírnit dopady rozšíření obchodování s emisními povolenkami na domácnosti, které dřív…