Vyjednávání o budoucí pražské koalici pokračují. Březina možná ze hry

31.10.2014 6:08 | Zprávy
autor: luš, čtk

Na pražském magistrátu dnes pokračují zástupci hnutí ANO, ČSSD a Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN) ve vyjednávání budoucí koalice. Předmětem jednání by mělo být personální uspořádání rady, podpis koaliční smlouvy se ještě neočekává. Strany si již minulý týden rozdělily kompetence a počet míst v radě.

Vyjednávání o budoucí pražské koalici pokračují. Březina možná ze hry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Primátora bude mít ANO, které vyhrálo volby v Praze před TOP 09 a Trojkoalicí. V zastupitelstvu jsou i zmíněná ČSSD, ODS, KSČM a Česká pirátská strana. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

EET

Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náhrada za Moravce zničena jednou fotkou

12:18 Náhrada za Moravce zničena jednou fotkou

V neděli ČT odvysílala „náhradu“ za pořad Václava Moravce nazvaný debata ČT. Diváci ovšem spokojení …