Výkonná rada ODS se bude zabývat přípravou krajských voleb

28. 5. 2012 6:27

Aktuální politickou situací, ale i přípravou na podzimní krajské volby, se dnes bude na svém pravidelném jednání zabývat Výkonná rada ODS. Šéf strany a premiér Petr Nečas po poledni novinářům představí lídry jednotlivých krajských kandidátek strany.

Výkonná rada ODS se bude zabývat přípravou krajských voleb
Foto: Martin Kovář
Popisek: V Polygonhousu proběhla Výkonná rada ODS
reklama

Na počátku června se opět schází Poslanecká sněmovna. Bude mít na pořadu některé důležité body a je možné, že se jich dnes dotknou i představitelé občanských demokratů. Mediálně největší pozornost budí otázka vystoupení stíhaného poslance Davida Ratha (dříve ČSSD) před plénem sněmovny. Opoziční ČSSD dala najevo, že si přeje otevřené jednání, z úst zástupců ODS zatím zněl spíše názor opačný.

Lídry strany pro podzimní krajské volby představí novinářům předseda ODS Nečas ještě před odpoledním jednáním stranické Výkonné rady. Příprava krajských voleb, ale i doplňovacích voleb do třetiny Senátu bude podle informací ČTK dalším tématem schůzky vedení občanských demokratů.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk, mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

14:02 Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) má potíže. Na její ministerstvo vtrhla polic…