Vyloučený poslanec ODS Úlehla si znovu vyřizuje účty s Kubou a dalšími

22.08.2013 9:43 | Zprávy

Poslanec vyloučený z řad ODS Tomáš Úlehla, který opustil jednací sál sněmovny před klíčovým hlasováním o důvěře Rusnokově vládě, se na svém facebookovém profilu vymezil vůči článku ZlínskéhoDeníku.cz. Odmítá tvrzení, že stál za koncem vlády pravicové trojkoalice vedené občanskou demokracií.

Vyloučený poslanec ODS Úlehla si znovu vyřizuje účty s Kubou a dalšími
Foto: ods.cz
Popisek: Poslanec za ODS Tomáš Úlehla

Zlínská odnož on-line Deníku.cz píše, že demise Petra Nečase po propuknutí kauzy šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové byla prvním zdrcujícím úderem pravicovému vládnutí v České republice. Ten však prý nebyl pro pravicovou koalici úplně smrtelný, "lékem" mohla být "stojedničková" většina, která by zaručila možnost návratu pravicové vlády vedené Miroslavou Němcovou.

Veškeré naděje ale podle Deníku.cz brzy zhatil právě poslanec ODS Tomáš Úlehla, který se rozhodl hlasování neúčastnit, čímž tzv. "stojedničku" rozbil. Pro úplnost nutno podotknout, že tak učinil i jeho kolega Jan Florián, který byl ze strany rovněž vyloučen.

Podle Úlehly je to nesmysl

Vůči tvrzení, že stál za definitivním pádem pravicové vlády, se Úlehla ostře vymezuje na svém profilu na sociální síti Facebook.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Je dobré mít úderné jednotky. Pšenák a Oganesjan pochváleni umělcem „Ferrari“

16:13 Je dobré mít úderné jednotky. Pšenák a Oganesjan pochváleni umělcem „Ferrari“

Potřebujeme vlastní úderné jednotky a lidi, jako jsou Mike Oganesjan a Vojtěch Pšenák, kteří se nebo…