Výroky předsedy zemanovců jsou lživá, tvrdí Seďa

26.08.2012 7:30

Poslanci za ČSSD Antonínu Seďovi se nelíbí "přechod" oranžových předsedů do jiných stran. Podle něho "myšlenky a ideje zůstávají" a platí to například i v případě Zemanovců, kteří se sami prohlašují za lepší a zodpovědnější sociální demokracii.

Výroky předsedy zemanovců jsou lživá, tvrdí Seďa
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

„Pokud SPOZ „láká“ do svých řad senátory Drymla, Rippelovou či Palase, pak to dělají pouze z důvodu posilování vnitrostranických osobností. Vůbec jim přitom nevadí skutečnost, že tyto osobnosti nedostali důvěru své členské základny, a tak ve snaze zachovat se ve vrcholové opouští ČSSD. Nemá to nic společného s prosazování více demokracie, majetkových přiznání či bojem proti korupci, jak veřejnosti naznačuje pan předseda SPOZ,“ nebere si servítky Seďa. Podle něho tak straně chybí známé tváře a ze zoufalství se opírá o osobnosti, které jinde nemají důvěru.

Trnem v oku jsou Seďovi také výroky předsedy SPOZ Vratislava Mlynáře, který tvrdí, že jim jako straně jde především o sjednocení levice. "Pokud SPOZ hovoří o sjednocování levice, pak právě vznik SPOZ tomu nenasvědčuje. A také je otázkou, zda vůbec lze o politickém programu této strany hovořit jako o levicovém. Taktéž neustálé útoky vůči představitelům sociální demokracie jsou spíše ukázkou snahy štěpit ČSSD. Kardinální otázkou je, komu ku prospěchu. Rozhodně ne však ku prospěchu sjednocování levice, jak o tom hovoří předseda Mynář“ je přesvědčen poslanec.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ane

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šok: Na Zemana veřejně vybafl Vladimír Hučín a bylo to naprosto nezapomenutelné. Prezident nejdrsněji zesměšnil Kalouska

20:55 Šok: Na Zemana veřejně vybafl Vladimír Hučín a bylo to naprosto nezapomenutelné. Prezident nejdrsněji zesměšnil Kalouska

V rámci své šesté návštěvy Olomouckého kraje zavítal v úterý pozdě odpoledne prezident České republi…