Z Hradu smrdí žumpa. Pokud to necítíte, musíte si zajít na ORL, vzkazuje Zvěřina z Lidovek

23. 2. 2016 17:46

Komentátor Lidových novin Martin Zvěřina zveřejnil na serveru Lidovky.cz kritický komentář směřující k Pražskému hradu. A to kvůli Františku Ringo Čechovi. „Na Hradě to páchne žumpou. Kdo necítí, ať si zajde na ORL,“ uvedl.

Z Hradu smrdí žumpa. Pokud to necítíte, musíte si zajít na ORL, vzkazuje Zvěřina z Lidovek
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech

Zvěřina ve svém textu zkritizoval Františka Ringo Čecha, jenž v minulých dnech zveřejnil na serveru Blesk.cz svou koláž Lekce němčiny pro uprchlíky. „Podle mého soudu je František Ringo Čech přihlouplý a oplzlý stařík, který si myslí, že je vtipný. To je asi nejstručnější možný komentář k jeho obrazu a textu,“ uvedl Zvěřina k dílu, z něhož je evidentní, že Čech nesouhlasí s příchodem uprchlíků. Ti podle něj jen budou pobírat podporu a znásilňovat.

Podle Zvěřiny je však daleko podstatnější otázkou to, zda se mají vůbec takové věci zveřejňovat.

Původní text ZDE.

„Drsné a nekorektní vtipy milujeme, vzájemně si je s gustem vyprávíme a zdrojem jejich jistého kouzla bývá i fakt, že jsou nevhodné k veřejné prezentaci. Často bývají spíš drsné než vtipné. To ovšem neznamená, že veřejné vyprávění takových vtipů je nějaká revolta, je to spíš exces na úrovni toho, že se někdo pozvrací na hradní recepci. Některé věci nepatří na veřejnost,“ konstatuje. A uvádí, že pornografii rovněž nevysílají veřejnoprávní televize či soukromá média, ale pouze specializovaný kanál. 
 
Co Zvěřinovi nejvíce na Čechově „umění vadí“, jsou evidentně slova mluvčího prezidenta Zemana, jenž v minulosti Čecha vyznamenal, Jiřího Ovčáčka. „František Ringo Čech má svůj osobitý a nezaměnitelný styl prodchnutý satirou a sarkasmem, který může pohoršovat jen pokrytce,“ uvedl.

„Co na to říci? Na Hradě to páchne jako v žumpě, a kdo to necítí, nechť navštíví ORL,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

19:41 „Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

Čubčí syn Porošenko, gruzínští střelci z oken konzervatoře na kyjevském Majdanu. Spálení lidé ve vyp…