Z Kalouska to táhlo fakt fest. Veselá dohra rozpravy o biopalivech

20. 5. 2015 21:54

Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) před pár dny přišel s vtipem, v němž si tropil žerty z údajného „alkoholového nasávání“ prezidenta Miloše Zemana. Dnes se ovšem dočkal protiútoku z pera ministra zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL), který na sociální síti Twitter napsal, že to z Kalouska ve sněmovně „pěkně táhlo“. Informuje o tom server iDnes.cz.

Z Kalouska to táhlo fakt fest. Veselá dohra rozpravy o biopalivech
Foto: facebook.com
Popisek: Miroslav Kalousek se psem
reklama

Dnes se ovšem dočkal protiútoku z pera ministra zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL), který na sociální síti Twitter napsal, že to z Kalouska ve sněmovně „pěkně táhlo“. Informuje o tom server iDnes.cz.

„Opilý Kalousek dnes ve sněmovně perlí. Odmítám, aby pod vlivem alkoholu dělal zpravodaje jakéhokoli zákona. Táhne to z něj fakt fest,“ napsal ministr Marian Jurečka (KDU-ČSL) na svůj Twitter. Kalousek prohlásil, že Jurečka lže. Jurečka si ovšem trvá na svém a prohlašuje, že to navíc u Kalouska nebylo poprvé.

Kalousek se bránil, že o jeho pití dříve ve sněmovně mluvíval souzený exposlanec ČSSD David Rath, jen se u něj jednoho dne ukázalo, že lže a krade, podotkl exministr financí. Faktem je, že dnes souzený někdejší politik byl vyzván k zaplacení pokuty za nařčení Kalouska. Ten dnes ostře pálil do celé koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL za udržení podpory biopaliv, ze které podle exministra financí profituje Agrofert a jeho nástupce ve funkci.

Twitter Mariana Jurečky:

Opily Kalousek dnes ve snemovne perlí. Odmitam, aby pod vlivem alkoholu dělal zpravodaje jakéhokoliv zákona. Táhne to znej fakt fest.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Na pumpu si chodí vařit vlastní h*vna. Stříhali si rozkrok a běhali s černým ohanbím, aby se dostali do špitálu...“ Čerstvé zážitky s migranty v Německu, o nichž se mlčí a mlčet bude

4:46 „Na pumpu si chodí vařit vlastní h*vna. Stříhali si rozkrok a běhali s černým ohanbím, aby se dostali do špitálu...“ Čerstvé zážitky s migranty v Německu, o nichž se mlčí a mlčet bude

ParlamentníListy.cz již před dvěma lety hovořily s mužem, který v Bavorsku provozuje dvě benzínové s…