Zabitý zloděj-feťák: Herec Milan Kňažko promluvil. Velmi jasně

25.03.2021 10:22 | Zprávy
autor: kas

K případu ve Vochově, kde muž zastřelil již trestaného narkomana, který se mu vloupal do domu, se vyjádřil také slovenský herec Milan Kňažko. I on má zkušenost se střelbou na člověka, který se mu vloupal do domu. V 360° Pavlíny Wolfové řekl, že tehdy neváhal, protože v domě spala jeho manželka. „Přeji mu pevné nervy,“ popřál muži, který pachatele zastřelil. A dodal, že by si hlavně zloději měli uvědomit, jak nebezpečnou věc páchají, když lezou tam, kde někdo spí.

Zabitý zloděj-feťák: Herec Milan Kňažko promluvil. Velmi jasně
Foto: Jozef Hübel
Popisek: Milan Kňažko

Případ z Vochova na Plzeňsku opět vrátil do české politické diskuse jedno téma, totiž držení a hlavně užívání zbraní. Majitel bývalého drážního domku legálně drženou zbraní zastřelil zloděje, který se mu vloupal do obydlí. Ze zastřeleného se následně vyklubal již jednou odsouzený vrah a narkoman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Legislativní nouze

Neměl by se změnit zákon, aby projednávání zákonů v legislativní nouzi nemohlo být zneužíváno? Přijde mi, že je nebezpečné, že se vlastně cokoliv může projednávat v legislativní nouzi nebo to má nějaká přesná pravidla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

13:15 „Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

Hosty první části Partie Terezie Tománkové byli ministr zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé) a…