Žádné otázky! Livii Klausovou bránili vlastním tělem

10.04.2013 12:41

Server Lidovky.cz se snažil získat reakci Livie Klausové na spory ohledně její nominace na ambasádu na Slovensko. Jenže dostat se k bývalé první dámě, nyní soukromé osobě, se ukázalo jako neobyčejně dobrodružné. Zaměstnanci jsou prý připraveni Klausovou před všetečnými dotazy bránit dokonce vlastním tělem.

Žádné otázky! Livii Klausovou bránili vlastním tělem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Livia Klausová
reklama

„Nemohu vám bohužel pomoct, přijďte v úterý ráno na jednání správní rady fondu,“ byla reakce její tajemnice, která vzala telefon, jímž se redaktoři snažili Klausové dovolat. Redaktoři tedy šlapali na jednání správní rady Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových, ovšem i zde na ně čekalo mnoho překážek.

Původně je vůbec nechtěli vpustit do objektu. Ostraha chtěla vědět, zda je redaktor ohlášen a pustila jej až po několikaminutové konzultaci. Tam se návštěvy ujímá jedna ze zaměstnankyň, která je překvapená z informace, že dorazivší novinář chce s Livií Klausovou mluvit. Ujišťuje jej, že nyní to nepůjde a odešle ho do nějaké místnosti, kde má na bývalou první dámu čekat. Ještě se mu dostane informace, že Livie Klausová nejspíš bude mít čas až kolem poledne (je devět hodin ráno).

Mezitím přijíždí bývalá první dáma a zaměstnankyně sekretariátu na novináře vrčí: „Žádné otázky“. Cestu mu přehradí vlastním tělem, ovšem novinář přesto vykřikne dotaz, zda má Klausová skutečně zájem o funkci velvyslankyně. „Vy jste nerozuměl? Žádné otázky,“ táhne jej pryč sekretářka, zatímco manželka bývalého prezidenta nerušeně odchází. 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

11:54 Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

Premiér Andrej Babiš (ANO) požádal poslance o prodloužení nouzového stavu až do 11. května a podrobn…